Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Dragon's Lair - seria gier

Dragon's Lair
Dragon's Lair

Zręcznościowe 21 grudnia 2009

Reedycja klasycznej gry zręcznościowej, która pojawiła się w salonach gier w 1983 roku. Wcielając się w postać rycerza Dirka, wyruszamy na ratunek porwanej przez smoka księżniczce. Gra opiera się w całości na tzw. quick time eventach i pozwala na zabawę kontrolerem ruchu Kinect.

X360PS3PSPNDS

Dragon's Lair III
Dragon's Lair III

Zręcznościowe 5 listopada 2004

Kontynuacja słynnej serii Dragon's Lair. Ponownie możemy razem z Dirkiem Nieustraszonym ratować księżniczki, toczyć pojedynki, pokonywać smoki i unikać pułapek zastawianych przez złych czarnoksiężników.

PC

Dragon's Lair 3D: Return to the Lair
Dragon's Lair 3D: Return to the Lair

Przygodowe 18 listopada 2002

Dragon’s Lair 3D to, jak sam tytuł wskazuje, następca znanych i niezwykle popularnych kilka lat temu gier zręcznościowych Dragon’s Lair 1 i 2, tym razem z nową, w pełni trójwymiarową grafiką.

PCXBOXGCN

Dragon's Lair III: The Curse of Mordread
Dragon's Lair III: The Curse of Mordread

Zręcznościowe 23 maja 1992

The Curse of Mordread to trzecia odsłona cyklu Dragon’s Lair, który opowiada o perypetiach nieustraszonego rycerza Dirka. Tym razem musimy uporać się z wredną wiedźmą o imieniu Mordread, która wykorzystując fantastyczną maszynerię, teleportuje naszego bohatera do zróżnicowanych scenerii.

PC

Dragon's Lair II: Time Warp
Dragon's Lair II: Time Warp

Zręcznościowe 23 września 1991

Kontynuacja znanej z automatów coin-op gry Dragon’s Lair, opowiadająca o perypetiach nieustraszonego, ale również niezbyt rozgarniętego rycerza Dirka. Tym razem fabuła programu koncentruje się wokół porwania niejakiej Daphne przez złego czarnoksiężnika Mordroca.

PCPS3NDS

Dragon's Lair: Escape from Singe's Castle
Dragon's Lair: Escape from Singe's Castle

Zręcznościowe 12 czerwca 1991

Dragon’s Lair: Escape from Singe’s Castle to reprezentant wyśmienicie animowanych, ale również piekielnie trudnych gier zręcznościowych, których znakiem firmowym jest doskonała, rysunkowa grafika.

PC