Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria WSC Real 08: World Snooker Championship - seria gier na platformę PC

WSC Real 09: World Snooker Championship
WSC Real 09: World Snooker Championship

Sportowe 3 kwietnia 2009

WSC Real 09: World Snooker Championship to zaawansowany symulator bilardowy, korzystający z oficjalnej licencji Mistrzostw Świata w Snookerze z sezonu 2009. Gracze mogą wcielić się w swoich ulubionych zawodników i wystartować w cyklu zmagań rozgrywanych m.in. w Bahrajnie. Do atutów gry stworzonej przez studio Blade Interactive zaliczyć można także rozbudowany tryb treningowy, pozwalający opanować podstawowe zasady tego sportu.

World Championship Snooker 2005
World Championship Snooker 2005

Sportowe 15 kwietnia 2005

World Championship Snooker 2005 to przygotowana przez ekipę deweloperską studia Blade Interactive gra sportowa na licencji Światowej Federacji Snookera. Gracze mogą wziąć udział w snookerowych Mistrzostwach Świata i zmierzyć się z 80 profesjonalnymi zawodnikami pokroju Ronnie'ego O'Sullivana czy Stephena Hendryma. Gra odznacza się realistycznym modelem fizyki oraz atrakcyjną oprawą wizualną pojedynków, wzorowaną na transmisjach telewizyjnych.

World Championship Snooker 2004
World Championship Snooker 2004

Sportowe 25 czerwca 2004

Kolejna odsłona popularnej serii symulatorów gry w bilard i bez wątpienia jednego z najlepiej dopracowanych programów tego typu. World Championship Snooker 2004 oferuje szereg funkcji, które powinny zadowolić największych nawet entuzjastów tego sportu.

World Championship Snooker 2003
World Championship Snooker 2003

Symulacje 28 listopada 2003

World Championship Snooker 2003 to przygotowana przez studio Blade Interactive zaawansowana symulacja snookera. Gracze mają okazję wcielić się w najlepszych zawodników tej dyscypliny sportowej i wziąć w zmaganiach o tytuł Mistrza Świata sezonu 2003. Gra posiada oficjalną licencję Światowej Federacji Snookera i odznacza się bardzo realistycznym modelem fizyki uderzeń oraz ruchu bil.

World Championship Snooker 2002
World Championship Snooker 2002

Zręcznościowe 7 lutego 2001

Symulacja najpopularniejszej odmiany bilarda - snookera, w której gracz może wziać udział w Mistrzostwach Świata mierząc się z największymi gwiazdami tego sportu.