Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Space Marshals - seria gier

Space Marshals 3
Space Marshals 3

Akcji 5 listopada 2020

Space Marshals 3 to trzecia odsłona izometrycznej taktycznej strzelanki od studia Pixelbite na urządzenia mobilne. Raz jeszcze bronimy porządku w galaktyce jako gwiezdny szeryf. Wrogich bandytów możemy eliminować na wiele sposobów, zarówno głośno, jak i po cichu.

ANDiOS

Space Marshals 2
Space Marshals 2

Akcji 25 sierpnia 2016

Kontynuacja taktycznej strzelanki, łączącej klimaty science fiction z westernem. Podobnie jak część pierwsza, Space Marshals 2 jest produkcją epizodyczną, stworzoną przez szwedzkiego dewelopera gier mobilnych, studio Pixelbite (twórców serii Reckless Racing oraz strzelanki Xenowerk). Gracz ponownie wciela się w gwiezdnego szeryfa, samotnie walczącego z groźnymi przestępcami. Jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki, dwójka jest bardzo podobna do oryginału. Mamy więc do czynienia ze strzelaniną z widokiem z góry, okraszoną sporą ilością zagrywek taktycznych. Aby oczyścić plansze z różnego rodzaju przeciwników, bohater musi umiejętnie się skradać, eliminować wrogów po cichu oraz korzystać z osłon. W razie otwartej walki może on wspomóc się bogatym arsenałem broni palnej i gadżetów (m.in. granatów). Od czasu do czasu dochodzi też do starć z silnymi bossami, których pokonanie wymaga zastosowania odpowiedniej strategii. Rozgrywka toczy się w lokacjach przywodzących na myśl podrasowany Dziki Zachód.

ANDiOSWP

Space Marshals
Space Marshals

Akcji 8 stycznia 2015

Epizodyczna strzelanka łącząca realia science fiction ze stylistyką westernu, wzbogacona silnymi elementami taktycznymi. Space Marshals powstało w studiu Pixelbite, znanym głównie z serii Reckless Racing. W grze wcielamy się w gwiezdnego szeryfa, który musi schwytać lub wyeliminować groźnych zbiegów z więzienia o zaostrzonym rygorze. Pod względem mechanizmów rozgrywki mamy tu do czynienia ze strzelanką z akcją ukazaną z lotu ptaka. Ponieważ nasza postać nie jest zbyt odporna na obrażenia, do zwycięstwa konieczne jest zastosowanie odpowiedniej taktyki. Bohater potrafi się skradać, eliminować przeciwników po cichu, korzystać z osłon, atakować z flanki, a także odwracać uwagę wrogów oraz korzystać z przebrań mających ich zmylić. W walce posługuje się on różnymi rodzajami broni – od pistoletów z tłumikami aż po wyrzutnie rakiet. Jako przedstawiciel prawa nie musi jednak zabijać wszystkich wrogów – część może aresztować.

PCSwitchANDiOSWP