Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria The Wizards - seria gier

The Wizards: Dark Times
The Wizards: Dark Times

Akcji 4 czerwca 2020

Kontynuacja wydanej w 2018 roku polskiej gry VR z gatunku action-adventure. W The Wizards: Dark Times wcielamy się w maga i przemierzamy postapokaliptyczny świat fantasy, pełen dziwnych stworów, których musimy się pozbyć.

PC

The Wizards
The Wizards

Akcji 8 marca 2018

Zaprojektowana z myślą o goglach VR przygodowa gra akcji autorstwa gliwickiego Carbon Studio. The Wizards przenosi nas do fantastycznego świata, który przemierzamy w skórze jednego z tytułowych czarodziejów. Naszym zadaniem jest odbycie podróży w czasie celem uratowania Królestwa Ludzi przed czyhającym na nie niebezpieczeństwem. Akcja prezentowana jest z perspektywy pierwszoosobowej, a w trakcie zabawy odwiedzamy zróżnicowane lokacje, stawiając czoła przeciwnikom zaczerpniętym z klasycznego bestiariusza fantasy. Do naszej dyspozycji oddano rozbudowany arsenał zaklęć, bazujących na energii czterech żywiołów, a kolejne z nich odkrywamy i ulepszamy w miarę czynionych postępów. Ciekawym aspektem zabawy są również tzw. Karty Losu, czyli specjalne modyfikatory, pozwalające na dostosowanie do własnych preferencji nie tylko zasad rozgrywki, ale także np. poziomu trudności.

PCPS4