Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Alien Hominid - seria gier

Alien Hominid Invasion
Alien Hominid Invasion

Akcji 2021

Platformowy shoot’em up z elementami RPG, będący rebootem marki Alien Hominid. W Alien Hominid Invasion wcielamy się w uroczych kosmitów, którzy próbują podbić Ziemię. Rozgrywka polega głównie na eliminacji hord przeciwników oraz stopniowym rozwijaniu bohaterów. Tytuł pozwala na zabawę w pojedynkę lub w trybie współpracy dla maksymalnie czterech osób.

PCXONESwitch

Alien Hominid HD
Alien Hominid HD

Zręcznościowe 28 lutego 2007

Fabuła Alien Hominid jest wyjątkowo prosta. Wcielamy się w małego, żółtego kosmitę nieznanej płci, którego statek zostaje zestrzelony przez agentów FBI. Biedny kosmita, chcąc powrócić do domu, musi odzyskać swoją maszynę. Na drodze żółtego kosmity staje wielu przeciwników, z którymi rozprawia się za pomocą pistoletu laserowego i granatów.

X360

Alien Hominid
Alien Hominid

Zręcznościowe 21 listopada 2004

Alien Hominid jest wirtualną strzelaniną w klasycznym stylu (podążamy cały czas w prawo i eksterminujemy niezliczone zastępy wrogów), przypominającą produkty z popularnej serii Metal Slug. Warto zauważyć, że omawiana pozycja stanowi znacznie rozszerzoną wersję słynnej internetowej gry pod tym samym tytułem, dostępnej za pośrednictwem znanej sieciowej witryny o nazwie Newgrounds.

PS2XBOXGBAGCN