Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Golf Story - seria gier

Sports Story
Sports Story

RPG 2021

Kontynuacja wydanej w 2017 roku gry Golf Story, czyli dwuwymiarowe połączenie gry sportowej i RPG. W Sports Story twórcy zdecydowali się rozszerzyć liczbę dostępnych dyscyplin.

Switch

Golf Story
Golf Story

RPG 28 września 2017

Przygotowana przez niewielkie niezależne studio Sidebar Games produkcja, będąca połączeniem kilku gatunków gier, spiętych ze sobą w ramach tytułowej zabawy w golfa. W Golf Story śledzimy losy golfisty, przemierzającego świat i stawiającego czoła kolejnym przeciwnikom. Pod względem mechaniki tytuł stanowi swoiste połączenie Mario Golf ze Stardew Valley. Zabawa nie koncentruje się więc wyłącznie na samym rozgrywaniu spotkań, a podczas gry uczestniczymy w prawdziwej przygodzie, rozmawiając z napotykanymi postaciami i wypełniając różnorakie zadania. Możemy np. pokusić się o rozwikłanie zagadki, wykonywać wyzwania zwiększające poziom umiejętności, kupować coraz to lepszy sprzęt, bądź poświęcić się całej gamie aktywności pobocznych. Same zawody opierają się na autentycznych zasadach golfa. Mają one jednak mocno zręcznościowy charakter i toczą się na zróżnicowanych polach - od typowych, trawiastych, aż po specjalne wodne lokacje z dryfującymi tratwami i krokodylem.

Switch