Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Saboteur - seria gier

Saboteur SiO
Saboteur SiO

Akcji 1 września 2020

Trzecia odsłona oldschoolowej serii platformówek z lat 80. z japońskim ninja w roli głównej. W tej side-scrollowanej produkcji autorstwa Clive'a Townsenda przekradamy się przez kolejne poziomy, walczymy z wrogami oraz unikamy systemów bezpieczeństwa.

PCPS4

Saboteur II: Avenging Angel
Saboteur II: Avenging Angel

Akcji 2 sierpnia 2019

Lekko odświeżona i rozbudowana wersja wydanej w 1987 roku drugiej odsłony cyklu Saboteur. W Saboteur II: Avenging Angel wcielamy się w Ninę, której zadaniem jest zmiana kursu rakiety wyposażonej w ładunek nuklearny, nim ta zostanie wystrzelona przez siły wroga. Produkcja została opracowana przez polskie studio SimFabric, a czuwał nad nią twórca oryginału – Clive Townsend.

PCPS4Switch

Saboteur
Saboteur

Akcji 9 listopada 2018

Specjalna wersja Saboteura z 1985 roku, czyli kultowej gry akcji z elementami skradanki, w której jako wojownik ninja próbujemy zakraść się do magazynu wroga i wykraść ważną dyskietkę. Na wykonanie zadania mamy ograniczony czas. W toku rozgrywki walczymy z przeciwnikami oraz neutralizujemy bądź omijamy systemy bezpieczeństwa.

PCPS4Switch