Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Command - seria gier

Command: Modern Operations
Command: Modern Operations

Strategiczne 14 listopada 2019

Rozbudowana strategia wojenna, będąca kontynuacją uznanego Command: Air/Naval Operations z 2013 roku. Produkcja umożliwia realistyczne odtworzenie licznych konfliktów wojennych, które miały miejsce po II wojnie światowej. Za stworzenie gry odpowiada studio Warfare Sims. Wydawcą ponownie jest firma Slitherine.

PC

Command: Modern Air/Naval Operations
Command: Modern Air/Naval Operations

Strategiczne 24 września 2013

Niezwykle rozbudowana gra strategiczna, opracowana we współpracy studia Warfare Sims z uznanym wydawcą – firmą Slitherine. Command: Modern Air/Naval Operations pozwala graczom przejąć dowodzenie nad flotą złożoną z lotniskowców i okrętów wsparcia, a także samolotów szturmowych oraz transportowych. Podczas zabawy możemy wziąć udział w kilkudziesięciu scenariuszach, odnoszących się zarówno do wydarzeń historycznych, jak i całkowicie fikcyjnych, rozgrywających się w niedalekiej przyszłości. Gra pozwala na prowadzenie działań wojennych w skali mikro i makro, cechując się przy tym sporym realizmem w odwzorowaniu pola bitwy oraz całej masy czynników zewnętrznych, wpływających na przebieg walk. Tytuł odznacza się także złożoną sztuczną inteligencją – zarówno wykorzystujących różne taktyki przeciwników, jak i naszych podwładnych, dzięki czemu możemy zautomatyzować niektóre z wykonywanych czynności, oddając je w ręce komputerowej AI.

PC