Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Windlands - seria gier

Windlands 2
Windlands 2

Akcji 12 września 2018

Przygodowa gra akcji, w której gracze zajmują się eksploracją i walką z potężnymi tytanami. Produkcja została przygotowana z myślą o goglach rzeczywistości wirtualnej Oculus Rift, HTC Vive oraz PlayStation VR.

PCPS4

Windlands
Windlands

Zręcznościowe 5 kwietnia 2016

Trójwymiarowa gra platformowa, stworzona przez niezależne studio Psytec Games z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. Rozgrywka, prezentowana z perspektywy pierwszej osoby, koncentruje się na eksploracji starożytnych ruin i miast – zadaniem gracza jest dotarcie do wyjścia lub portalu, jaki zabiera go do kolejnych lokacji. Zwiedzanie coraz bardziej złożonych poziomów odbywa się na piechotę – bohater ma jednak do dyspozycji linkę z hakiem, pozwalającą po wystrzeleniu na przeskakiwanie pomiędzy unoszącymi się w powietrzu platformami. Ponadto, Windlands oferuje trzy poziomy trudności, a także zestaw wyzwań dla wprawionych graczy. Całość okraszono trójwymiarową oprawą graficzną o minimalistycznej stylistyce.

PCPS4