Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Windjammers - seria gier

Windjammers 2
Windjammers 2

Sportowe 20 stycznia 2022

Druga odsłona cyklu gier zręcznościowych, w której bierzemy udział w rozgrywkach sportowych, polegających na rzucaniu dyskiem w nieobronione pole należącej do oponenta połowy boiska. Windjammers 2 może się pochwalić nowymi stadionami i zawodnikami oraz szerszym wachlarzem zagrań.

PCPS5PS4XONESwitch

Windjammers
Windjammers

Sportowe 29 sierpnia 2017

Odświeżona wersja gry zręcznościowej wydanej w 1994 roku na konsolę Neo Geo. Windjammers pozwala graczom wziąć udział w nietypowej dyscyplinie sportowej, polegającej na trafianiu dyskiem w pole przeciwnika. Ofensywa nie zawsze jest jednak kluczem do sukcesu – czasami należy przyjąć postawę defensywną, koncentrując się na odbijaniu ataków oponenta. Zabawa ograniczona jest limitem czasowym, a mecz wygrywa zawodnik, któremu uda się zdobyć większą liczbę punktów. Rozgrywka toczy się na rozmaitych boiskach – od słonecznych plaż po profesjonalne stadiony. Gracz może wcielić się w jednego z sześciu zawodników, którzy różnią się między sobą nie tylko wyglądem, lecz także statystykami oraz sposobem wykonywania rzutów. Windjammers umożliwia samotną zabawę przeciwko sztucznej inteligencji oraz rozgrywkę wieloosobową, zarówno lokalnie na podzielonym ekranie, jak i online. Pod względem grafiki nowe wydanie Windjammers mocno przypomina oryginał z 1994 roku, choć nie zabrakło tu wsparcia dla wyższych rozdzielczości i drobnych szlifów.

PS4SwitchPSV