Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Space Pirates and Zombies - seria gier

Space Pirates And Zombies 2
Space Pirates And Zombies 2

Strategiczne 7 listopada 2017

Kontynuacja kosmicznej strategii z elementami strzelanki oraz RPG, przygotowana przez twórców oryginału ze studia MinMax Games. Akcja gry rozpoczyna się krótko po wydarzeniach ukazanych w pierwowzorze, kiedy wyniszczona przez inwazję zombie galaktyka staje się areną bezwzględnej walki o wyczerpujące się zasoby. Space Pirates and Zombies 2 jest hybrydą gatunkową, w której zajmujemy się eksplorowaniem świata o otwartej strukturze, pozyskiwaniem surowców, konstruowaniem statków oraz walką z przeciwnikami, z których każdy odznacza się własną AI oraz prywatnymi planami i ambicjami. Podobnie jak w pierwowzorze, walka łączy elementy klasycznych automatowych strzelanek z aspektem strategicznym, polegającym na dowodzeniu podległymi jednostkami oraz stopniowej rozbudowie floty. W drugiej części gry wprowadzono w pełni trójwymiarową oprawę graficzną oraz opcję rozgrywki wieloosobowej, w której możemy rywalizować z innymi graczami lub połączyć siły w walce ze sztuczną inteligencją.

PC

Space Pirates and Zombies
Space Pirates and Zombies

Strategiczne 15 sierpnia 2011

Gra strategiczna rozgrywająca się w przestrzeni kosmicznej, zaprojektowana przez studio MiniMax Games. Zadaniem gracza w Space Pirates and Zombies jest eksploracja wygenerowanej losowo galaktyki i walka z rosnącą plagą zombie. W trakcie rozgrywki dowodzimy niewielką flotą, którą w miarę wykonywanie misji i zdobywania niezbędnych środków rozbudowujemy o kolejne jednostki. Podczas walki korzystamy z widoku taktycznego z góry, ułatwiającego nadzór nad dużą liczbą statków. Ważnym elementem zabawy w Space Pirates and Zombies jest rozwój technologiczny. Pokonywanie przeciwników, oprócz cennych punktów doświadczenia, zapewnia schematy odblokowujące nowe rodzaje okrętów. Podzespoły poprawiające statystyki floty można znaleźć podczas eksploracji przestrzeni kosmicznej, lub kupić na rynku międzyplanetarnym. Gra otrzymała darmowy dodatek Bounty Hunters, zawierający m.in. nowe statki łowców nagród, system respektu oraz wyzwania. Space Pirates and Zombies oferuje kolorową grafikę obfitującą w jaskrawe eksplozje i barwne mgławice.

PC