Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Pressure - seria gier

Pressure Overdrive
Pressure Overdrive

Akcji 25 lipca 2017

Przygotowana przez studio Chasing Carrots dynamiczna strzelanka z elementami gry wyścigowej, będąca odświeżoną wersją gry Pressure z 2013 roku. Akcja produkcji przenosi graczy do steampunkowej krainy rządzonej przez bezwzględnego biznesmena znanego jako Count Soap. Kiedy na potrzeby swej kolejnej inwestycji zamierza on wypompować wodę z jej obszaru, okoliczni mieszkańcy zawiązują ruch oporu. Gracz wciela się w jednego z jego członków, aby zasiadając za kierownicą uzbrojonego pojazdu typu buggy, stawić czoła zastępom żołnierzy wynajętych przez antagonistę. Akcję gry obserwujemy z perspektywy top-down, pędząc przez zróżnicowane trasy, omijając przeszkody, korzystając z szeregu ramp oraz skoczni, a przede wszystkim walcząc z hordami oponentów. W miarę postępów zabawy odblokowujemy nowe giwery, z których każdą da się dodatkowo ulepszać. W Pressure Overdrive bawić możemy się w pojedynkę, lub współpracując z innym graczem w trybie lokalnym.

PCPS4XONE

Pressure
Pressure

Zręcznościowe 26 marca 2013

Zręcznościowa gra wyścigowa osadzona w humorystycznym, lekko steampunkowym świecie. Siadamy za kierownicą uzbrojonego pojazdu typu buggy i próbujemy wyeliminować rywali, do których zalicza się między innymi zły Earl planujący zrównanie z ziemią okolicznej przyrody w celu budowy ogromnego ośrodka spa.

PCX360PS3