Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Bullet Soul - seria gier

Bullet Soul: Infinite Burst
Bullet Soul: Infinite Burst

Akcji 1 listopada 2016

Kontynuacja ciepło przyjętej gry Bullet Soul z 2011 roku. Produkcja należąca do gatunku bullet hell shooterów opowiada o dalszych losach bohaterów pierwszej części serii, którzy po raz kolejny stawiają czoła nieprzebranym siłom złowrogiego imperium Mecha-warl, snującego plany podboju kosmosu. W trakcie zabawy zasiadamy za sterami jednego z czterech statków bojowych, a zmagania polegają na nieustannym locie w górę ekranu i eliminacji hord przeciwników strzelających w nasz wehikuł prawdziwym gradem pocisków i promieni laserowych – dotyczy to zarówno standardowych przeciwników występujących w ilościach hurtowych, jak i mocarnych bossów. Nad naszymi poczynaniami czuwa system punktacji – zdobyty wynik możemy zwiększyć, aktywując specjalny tryb Combination Mode, w którym pokonani wrogowie pozostawiają po sobie monety. Na Bullet Soul: Infinite Burst składa się kilka wariantów rozgrywki. Poza standardowym trybem Normal, gdzie poznajemy kolejne rozdziały fabuły, na sprawdzenie czeka między innymi znany z pierwowzoru Caravan (w którym walczymy o jak najlepszy wynik czasowy) oraz Bancho Mode (gdzie szlifujemy swoje umiejętności). Ponadto można się bawić zarówno w pojedynkę, jak i współpracując z drugim graczem. Całość cieszy oko za sprawą ładnej grafiki utrzymanej w kreskówkowej stylistyce.

PCX360

Bullet Soul
Bullet Soul

Zręcznościowe 7 kwietnia 2011

Dwuwymiarowy shoot'em up wydany pierwotnie na konsoli Xbox 360, a w późniejszym czasie wypuszczony także na PC-tach. Podczas zabawy kierujemy jednym z kilku dostępnych statków bojowych i walczymy z niezliczoną liczbą wrogów.

PCX360