Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Sine Mora - seria gier

Sine Mora EX
Sine Mora EX

Akcji 8 sierpnia 2017

Odświeżona wersja ciepło przyjętego shoot'em upa z 2012 roku, nad którą pieczę sprawowała firma THQ Nordic. Produkcja przenosi graczy do retrofuturystycznego świata, w którym trwa nieustanna walka między siłami Imperium oraz jego przeciwnikami. Gracze zasiadają więc za sterami samolotów zróżnicowanych pod kątem zainstalowanego na ich pokładzie uzbrojenia i rozmaitych gadżetów, by wziąć udział w dynamicznych i efektownych bitwach oraz stawić czoła zarówno szeregowym adwersarzom, jak i znacznie potężniejszym bossom. Filarem Sine Mora EX jest kampania fabularna, składająca się z siedmiu etapów – w przeciwieństwie do drugiego trybu gry (Arcade), w jej trakcie gracze nie mogą wpływać na ustawienia poszczególnych maszyn, a różnice pomiędzy nimi zależą wyłącznie od pilota biorącego udział w danej misji. Oprawa graficzna opisywanego tytułu robi pozytywne wrażenie – podobać się mogą zwłaszcza projekty bossów, za które odpowiadał Mahiro Maeda, czyli jeden z najpopularniejszych japońskich twórców anime.

PCPS4XONESwitch

Sine Mora
Sine Mora

Akcji 21 marca 2012

Sine Mora to utrzymana w steampunkowym klimacie gra akcji stworzona przez japońskie studio Grasshopper Manufacture przy współpracy z węgierskim Digital Reality. Rozgrywka nawiązuje do klasycznych strzelanin z gatunku shoot'em up, wzbogacając je o innowacyjne elementy, w tym m.in. możliwość manipulowania czasem.

PCX360PS3PSV