Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Best Fiends - seria gier

Best Fiends Forever
Best Fiends Forever

Zręcznościowe 20 października 2016

Opracowana przez zespół Seriously Digital Entertainment zręcznościówka z gatunku tzw. clickerów, będąca drugą częścią serii, zapoczątkowanej przez grę logiczną Best Fiends. Kiedy znane z poprzedniej odsłony stworki zwane Fiendami dotarły do celu swojej podróży, zostały pokonane i uwięzione przez siły zła. Zadaniem gracza jest zaś ich uwolnienie, co wymagać będzie przemierzenia złożonej z małych wysepek krainy Minutia oraz stawienia czoła zamieszkującym ją, agresywnym ślimakom. W Best Fiends Forever zabawa sprowadza się głównie do walki z przeciwnikami, których atakujemy poprzez szybkie klikanie ekranu i wchodzenie w interakcje z różnymi obiektami, takimi jak wybuchające beczki czy skrzynie pełne cennych przedmiotów. Na końcu każdego z etapów czeka nas starcie z bossem, którego pokonanie kończy się uwolnieniem Fienda. Ten zaś dołącza do naszej drużyny, atakując nieprzyjaciół za pomocą indywidualnych zdolności specjalnych, które rozwijamy wraz z postępami zabawy.

ANDiOS

Best Fiends
Best Fiends

Logiczne 20 sierpnia 2014

Best Fiends jest rozbudowaną grą logiczną typu „połącz trzy elementy”, która posiada również pewne cechy charakterystyczne dla produkcji RPG. W dziele studia Seriously dowodzimy grupą wesołych robaczków, starając się uwolnić porwane rodziny naszych podopiecznych.

ANDiOS