Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Let's Sing - seria gier

Let's Sing 2022
Let's Sing 2022

Towarzyskie 23 listopada 2021

Let's Sing 2022 to kolejna odsłona serii gier muzycznych, w której obejmujemy rolę wokalisty i śpiewamy piosenki takich wykonawców jak The Backstreet Boys, Billie Eilish i The White Stripes. Jest to kolejne dzieło studia Voxler Games.

PS5XSXPS4XONESwitch

Let's Sing 2021
Let's Sing 2021

Towarzyskie 13 listopada 2020

Let's Sing 2021 to kolejna odsłona rozwijanej przez studio Voxler Games serii gier muzycznych. Tytuł pozwala objąć rolę wokalisty i wykazać się swoimi muzycznymi zdolnościami, wykonując popularne utwory.

PS4Switch

Let's Sing 2020
Let's Sing 2020

Towarzyskie 25 października 2019

Let's Sing 2020 to kolejna część popularnej serii gier muzycznych. Tytuł pozwala wcielić się w rolę wokalisty i wykazać się swoimi muzycznymi zdolnościami. Za opracowanie produkcji odpowiada studio Voxler Games.

PS4Switch

Let's Sing 2019
Let's Sing 2019

Towarzyskie 3 marca 2019

Kolejna część cyklu gier muzycznych Let’s Sing, która pozwala sprawdzić się w roli wokalisty. Tytuł umożliwia zabawę zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie przyjaciół. Za jego opracowanie odpowiada studio Voxler Games.

PCPS4SwitchWii

Let's Sing 2018
Let's Sing 2018

Towarzyskie 20 października 2017

Kolejna odsłona muzycznej serii Let’s Sing, która testuje umiejętności wokalne swoich graczy. Z tytułem możemy bawić się zarówno w pojedynkę jak i w grupie kilku znajomych. Produkcja zawiera trzydzieści hitowych piosenek, które zajmowały pierwsze miejsca na światowych listach przebojów.

PS4SwitchWii

Let's Sing 2017
Let's Sing 2017

Towarzyskie 14 października 2016

Towarzyska gra muzyczna typu karaoke, będąca kolejną odsłoną serii tworzonej przez studio Voxler Games. Zabawa w Let’s Sing 2017 polega na jak najdokładniejszym zaśpiewaniu jednej z kilkudziesięciu dostępnych piosenek, wśród których znalazły się najgorętsze hity radiowe, takie jak Avicii – Waiting For Love, Jason Derulo – Want To Want Me, Zara Larsson – Lush Life, LMFAO – Sexy And I Know It, Robin Schulz feat. Francesco Yates – Sugar, Twenty One Pilots – Stressed Out i inne. Podczas zabawy towarzyszą nam oryginalne wideoklipy odtwarzanych przebojów, a u dołu ekranu wyświetlany jest na bieżąco tekst. Zależnie od wybranego wariantu zabawy w grze możemy sprawdzić swoje umiejętności wokalne śpiewając samodzielnie, w duecie lub na zmianę, a także wykazać się opanowaniem w sytuacji, gdy podczas zabawy zanika muzyka bądź fragmenty tekstu. Let’s Sing 2017 odznacza się typową dla gatunku, prostą i nieco cukierkową oprawą graficzną. Co ciekawe, w wersjach na konsole PlayStation 4 i Xbox One w roli mikrofonu możemy wykorzystać własny smartfon.

PS4XONEWii

Let's Sing
Let's Sing

Towarzyskie 12 grudnia 2013

Gra muzyczna pozwalająca nam na zabawę w karaoke i śpiewanie największych hitów współczesnej muzyki rozrywkowej oraz klasycznych przebojów sprzed lat. Produkcja umożliwia wykonywanie utworów dwóm osobom jednocześnie.

PC