Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Shadowgun - seria gier

Shadowgun: Legends
Shadowgun: Legends

Akcji 22 marca 2018

Kolejna pełnoprawna odsłona serii mobilnych gier akcji, rozwijanej przez znane m.in. ze strzelanki Dead Trigger, czeskie studio Madfinger Games. Akcja Shadowgun: Legends rozgrywa się w przyszłości, a podczas zabawy wcielamy się w role specjalnie wyszkolonych żołnierzy, których zadaniem jest uratowanie galaktyki przed atakiem Obcych. W odróżnieniu od poprzednich części serii, mamy tu jednak do czynienia z pierwszoosobową strzelaniną z elementami RPG, nieodbiegającą diametralnie od innych mobilnych FPS-ów. Zabawa może toczyć się zarówno w trybie single, jak i multiplayer, a rozpoczynamy ją praktycznie od zera, dysponując słabym wyposażeniem i bronią. Z biegiem czasu i kolejnych misji zdobywamy jednak doświadczenie oraz środki, niezbędne do dokonywania kolejnych ulepszeń. Ciekawostkę stanowi fakt, że poczynania graczy wywierają trwały wpływ na uniwersum gry, dzięki czemu ulega ono nieustannym metamorfozom.

SwitchANDiOS

Shadowgun: Deadzone
Shadowgun: Deadzone

Akcji 11 października 2012

Spin-off popularnej strzelanki Shadowgun z 2011 roku. W odróżnieniu od oryginału, w tym przypadku mamy do czynienia z produkcją nastawioną tylko na zabawę w multiplayerze. Tytuł oferuje takie tryby rozgrywki, jak Deathmatch i Zone Control.

ANDiOSWWW

Shadowgun
Shadowgun

Akcji 29 września 2011

Shadowgun to strzelanka z widokiem trzecioosobowym. Produkcja oferuje wyłącznie kampanię fabularną, której akcja toczy się w XXIV wieku, pozwalając na wcielenie się w łowcę głów mającego zgładzić szalonego naukowca bronionego przez armię cyborgów i mutantów.

ANDiOS