Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria R.B.I. Baseball - seria gier

R.B.I. Baseball 21
R.B.I. Baseball 21

Sportowe 16 marca 2021

R.B.I. Baseball 21 to kolejna odsłona cyklu gier zręcznościowych na licencji amerykańskiej ligi baseballowej - MLB, wzbogacona o nowe możliwości. Za jej stworzenie odpowiada studio Major League Baseball Advanced Media.

PCXSXPS4XONESwitchANDiOS

R.B.I. Baseball 20
R.B.I. Baseball 20

Sportowe 17 marca 2020

R.B.I. Baseball 20 to kolejna odsłona cyklu zręcznościowych gier baseballowych. Produkcja posiada pełną licencję amerykańskiej MLB - mamy do dyspozycji prawdziwe drużyny, składy i zawodników. Za jej stworzenie odpowiada studio Major League Baseball Advanced Media.

PCPS4XONESwitchANDiOS

R.B.I. Baseball 19
R.B.I. Baseball 19

Sportowe 5 marca 2019

R.B.I. Baseball 19 to kolejna część serii gier sportowych od Major League Baseball Advanced Media. Zaletą produkcji jest licencja amerykańskiej MLB, dzięki której mamy do dyspozycji znane z prawdziwego świata zespoły i zawodników.

PS4XONESwitchANDiOS

R.B.I. Baseball 18
R.B.I. Baseball 18

Sportowe 20 marca 2018

Kolejna część znanej serii zręcznościowych gier sportowych poświęconych baseballowi. Produkcja posiada pełną licencję amerykańskiej ligi MLB, dzięki czemu mamy do dyspozycji prawdziwe drużyny, składy i zawodników.

PS4XONESwitchANDiOS

R.B.I. Baseball 17
R.B.I. Baseball 17

Sportowe 28 marca 2017

Kolejna część serii zręcznościowych gier sportowych poświęconych bejsbolowi, nad którą pieczę sprawuje studio Major League Baseball Advanced Media. Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich odsłonach cyklu, w grze stajemy na czele jednej z trzydziestu drużyn amerykańskiej ligi MLB, by wziąć udział w rozgrywkach ligi bejsbolowej sezonu 2017. Z uwagi na fakt, że tytuł może się pochwalić pełną licencją MLB, do naszej dyspozycji oddano rzeczywiste zespoły oraz trzydzieści realnie istniejących aren sportowych. Ponadto sporą atrakcję stanowi tutaj możliwość rozgrywania meczów klasycznymi składami z poprzednich sezonów. Produkcja stawia na aspekt zręcznościowy, dzięki czemu mechanika zabawy nie powinna sprawić problemu nawet początkującym. R.B.I. Baseball 17 pozwala graczom brać udział w pojedynczych meczach, gdzie stają w szranki zarówno ze sztuczną inteligencją, jak i z innymi ludźmi. Całość może się podobać również ze względu na przyzwoitej jakości oprawę graficzną, która równie dobrze prezentuje się na telewizorach, jak na niewielkich ekranach urządzeń mobilnych.

PS4XONEANDiOS

R.B.I. Baseball 16
R.B.I. Baseball 16

Sportowe 29 marca 2016

Oficjalna gra sportowa o baseballu stworzona przez studio Major League Baseball Advanced Media, ekipę powołaną przez amerykańską ligę MLB. Podobnie jak edycje z 2014 i 2015 roku, R.B.I. Baseball 16 pozwala graczom wcielić się w menedżera wybranej drużyny bejsbolowej ligi MLB i rozegrać pełen sezon oraz posezonowe rozgrywki o główne trofeum. R.B.I. Baseball oferuje autentyczne i kompletne składy wszystkich drużyn oraz szczegółowe statystyki poszczególnych zawodników, na bieżąco aktualizowane w trakcie sezonu 2016. Z nowości zaimplementowanych w tej edycji warto wymienić nowe rodzaje ruchów (dives, wall-catches, pump-fakes), poprawioną sztuczną inteligencję graczy defensywnych oraz ulepszony system uderzania piłki, a także podrasowaną oprawę wizualną. Poza trybem kariery dla jednego gracza oraz możliwością rozegrania pojedynczego meczu, R.B.I. Baseball 16 oferuje możliwość lokalnej rywalizacji dla dwóch graczy przy jednym komputerze lub konsoli – opcja ta nie występuje tylko na platformach mobilnych.

PCPS4XONEANDiOS

R.B.I. Baseball 14
R.B.I. Baseball 14

Sportowe 9 kwietnia 2014

Gra sportowa pozwalająca na wzięcie udziału w rozgrywkach amerykańskiej zawodowej ligi baseballu (Major League Baseball). Produkcja korzysta z pełnego zakresu licencji udzielanych przez MLB, dzięki czemu w grze zobaczymy komplet zawodników oraz zespołów biorących udział w tych zawodach.

PS4XONEX360PS3