Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Star Hammer - seria gier

Star Hammer: The Vanguard Prophecy
Star Hammer: The Vanguard Prophecy

Strategiczne 4 czerwca 2015

Gra strategiczna science fiction, stanowiąca kontynuację Star Hammer Tactics. Star Hammer: The Vanguard Prophecy rozgrywa się w XXII wieku, kiedy ludzkość ostatecznie opuściła umierającą Ziemię w poszukiwaniu nowego domu w kosmosie. Po dotarciu na planetę Novus okazało się jednak, że o nowe miejsce na mieszkanie dla ludzi trzeba będzie stoczyć niejeden bój. Gra oferuje obszerną kampanię, złożoną z 60 misji powiązanych wspólnym wątkiem fabularnym, oraz jednoosobowy tryb potyczki. Pod względem mechaniki Star Hammer: The Vanguard Prophecy jest trójwymiarową, taktyczną strategią kosmiczną. W odróżnieniu od stricte turowego pierwowzoru, tutaj najpierw wydajemy jednostkom rozkazy, by następnie obserwować ich efekty w czasie rzeczywistym i modyfikować wytyczne w trybie aktywnej pauzy. Do dyspozycji mamy kilka klas statków kosmicznych o odmiennych rolach i uzbrojeniu. O zwycięstwie decydują m.in. takie czynniki, jak rozpoznanie słabych stron przeciwnika, dobór wojsk i taktyki czy też dbanie o morale żołnierzy.

PCPS4XONEiOS

Star Hammer Tactics
Star Hammer Tactics

Strategiczne 14 czerwca 2010

Star Hammer Tactics to turowa strategia kosmiczna pozwalająca zapoznać się z losami planety Novus, która mierzy się z inwazją wrogich Nautilidów.

PCX360PS3PSP