Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Hatoful Boyfriend - seria gier

Hatoful Boyfriend: Holiday Star
Hatoful Boyfriend: Holiday Star

Towarzyskie 15 grudnia 2015

Narracyjna gra przygodowa w konwencji visual novel, będąca sequelem wydanej pierwotnie w 2011 roku w Japonii gry Hatoful Boyfriend, a właściwie jej zremasterowanej edycji, która kilka lat później trafiła na zachodni rynek. Opracowana we współpracy studia Mediatonic z wydawcą, firmą Devolver Digital, gra przenosi nas ponownie w bliżej nieokreśloną przyszłość, w której świat został opanowany przez ptaki. Gracze trafiają zaś po raz kolejny do akademii Saint Pigeonation, gdzie czeka ich kolejna romantyczna przygoda, podczas której spotkają zarówno znanych z pierwowzoru, jak i całkiem nowych bohaterów. Zgodnie z regułami gatunku, rozgrywka opiera się w znacznej mierze na śledzeniu ilustracji i kolejnych rozdziałów opowieści, podczas której od czasu do czasu stajemy przed koniecznością dokonywania wyborów wpływających na dalsze losy bohaterów. Hatoful Boyfriend: Holiday Star okraszone zostało barwną, kreskówkową oprawą graficzną, typową dla japońskich produkcji spod znaku visual novel.

PCPS4PSV

Hatoful Boyfriend
Hatoful Boyfriend

Przygodowe 4 września 2014

Oryginalna japońska gra z gatunku visual novel. Główna bohaterka przenosi się do szkoły średniej przeznaczonej w całości dla inteligentnych i mówiących ptaków. Na miejscu może zaprzyjaźnić się z jej uczniami oraz znaleźć prawdziwą miłość.

PCPS4ANDiOSPSV