Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Titanfall - seria gier na platformę AND

Titanfall: Assault
Titanfall: Assault

Strategiczne 10 sierpnia 2017

Titanfall: Assault to mobilna strategia bitewna z potyczkami rozgrywanymi w czasie rzeczywistym, stanowiąca spin-off znanego z platform stacjonarnych cyklu pierwszoosobowych strzelanek Titanfall. Produkcję opracowało studio Particle City, a wydała firma Nexon. Projekt korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i przeznaczony jest do zabawy w trybie multiplayer. Gracze dowodzą niewielkimi oddziałami, próbując zniszczyć bazę przeciwnika i powstrzymać go przed zniszczeniem własnej. W skład naszych sił wchodzą mechy wraz z pilotami - możemy rozwijać potencjał bojowy zarówno ludzi, jak i kierowanych przez nich maszyn. Do tego dochodzą elementy karcianki, w ramach których jednostki na mapy przywołujemy, zagrywając karty z talii. W ten sam sposób aktywujemy specjalne efekty ułatwiające nam zwycięstwo. Wszystko to ukazane jest w atrakcyjnej trójwymiarowej oprawie graficznej wykonanej w lekko kreskówkowym stylu.

Titanfall: Frontline
Titanfall: Frontline

Strategiczne prace wstrzymane

Titanfall: Frontline to mobilna karcianka. Zabawa polega na toczeniu bitew jeden na jednego, które rozgrywane są w czasie rzeczywistym. Podczas nich gracze korzystają z talii, za pomocą których aktywują umiejętności oraz przywołują na mapę postacie i mechy, wydając im następnie rozkazy.