Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria League of Angels - seria gier

League of Angels II
League of Angels II

RPG 7 kwietnia 2016

Kontynuacja przeglądarkowej gry MMORPG League of Angels. Podobnie jak pierwsza odsłona, dwójka jest tytułem free-to-play z mikropłatnościami. League of Angels II zaprasza graczy do świata fantasy, w którym trwa ciągła walka z siłami zła. Starcia z wrogami zrealizowane zostały w systemie turowym, dodatkowo można je w pełni zautomatyzować, by nasza kilkuosobowa drużyna samodzielnie wyprowadzała kolejne ciosy i ataki specjalne. Ważnym elementem rozgrywki jest odpowiednie dobranie bohaterów i wyposażenia oraz rozwój postaci, a także dostosowanie taktyki i rozstawienia drużyny. Kolejne postaci otrzymujemy w League of Angels II w ramach nagrody, ale można je też nabyć za realne pieniądze. Produkcja oferuje szereg trybów rozgrywki i choć jest to gra MMORPG, to twórcy przygotowali również możliwość zabawy w samotności, np. w trybie Arena, gdzie walczymy o punkty pozwalające na zakup przedmiotów. Możliwe jest też zakładanie gildii oraz toczenie pojedynków z innymi graczami. League of Angels II oferuje trójwymiarową grafikę stylistycznie nawiązującą do japońskich RPG-ów.

WWW

League of Angels: Fire Raiders
League of Angels: Fire Raiders

Akcji 20 marca 2015

Spin-off popularnej gry przeglądarkowej League of Angels. W odróżnienia od pierwowzoru, League of Angels: Fire Riders jest miksem MMORPG-a, strategii i karcianki. Tytuł został przygotowany z myślą o urządzeniach mobilnych, ale jest dostępny również za pośrednictwem przeglądarek. Akcja gry przenosi nas do uniwersum znanego z oryginału, gdzie ludzie i anioły łączą siły w walce ze złem. Podczas zabawy możemy zwerbować ponad setkę reprezentujących różne klasy bohaterów i spośród nich skomponować unikalną drużynę. Zabawa sprowadza się do rozgrywania starć, w których kluczem do zwycięstwa jest zarówno dobór członków drużyny, jak i odpowiednia taktyka. W miarę postępów rozgrywki uczymy się nowych zdolności i ulepszamy ekwipunek, co z kolei pozwala na podejmowanie coraz trudniejszych wyzwań, zarówno z przeciwnikami sterowanymi przez AI, jak i innymi graczami. Autorzy zaoferowali spory wachlarz trybów zabawy oraz rozmaite minigry, pozwalające zdobyć cenne doświadczenie oraz ekwipunek. Grafika League of Angels: Fire Raiders została wykonana w typowo kreskówkowym stylu.

ANDiOSWWW

League of Angels
League of Angels

RPG 14 lutego 2014

Przeglądarkowe MMORPG z elementami strategicznymi utrzymane w typowo azjatyckiej stylistyce. League of Angels jest produkcją free-to-play z mikropłatnościami. Akcja gry przenosi nas do świata fantasy, którego dotychczasowi protektorzy, tzw. Liga Aniołów, padli ofiarą podstępnego ataku złego Suurde'a. Gracze wcielają się w role śmiałków, którzy z pomocą aniołów stawiają czoła siłom zła. Przystępując do zabawy, tworzymy swojego bohatera, decydując o jego wyglądzie i klasie. Sednem zabawy jest wykonywanie misji fabularnych, a podczas eksploracji świata werbujemy do naszej drużyny kolejnych bohaterów. Walka odbywa się w trybie turowym, a rola gracza ograniczona została do minimum, gdyż starcia przebiegają w sposób automatyczny. Za zdobywane podczas walki doświadczenie oraz złoto możemy ulepszać zdolności naszego bohatera i wyposażać go w nową broń, przedmioty oraz elementy wyposażenia. Oprócz głównego trybu PvE w grze nie zabrakło licznych wariantów rozgrywki PvP oraz kooperacji. League of Angels oferuje atrakcyjną, ręcznie rysowaną oprawę graficzną oraz wpadającą w ucho ścieżkę dźwiękową.

WWW