Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria The House of the Dead III - seria gier na platformę PC

The Typing of The Dead: Overkill
The Typing of The Dead: Overkill

Akcji 29 października 2013

Pecetowa wersja gry The House of The Dead: Overkill z konsoli Wii, w której zamiast pistoletu naszą bronią jest klawiatura a zabawa polega na jak najszybszym wpisywaniu pojawiających się na ekranie słów. Gra jest kontynuacją popularnej – zwłaszcza na automatach serii rail-shooterów SEGI, polegającej na eliminowaniu zastępów zombie.

The House of the Dead III
The House of the Dead III

Akcji 11 lutego 2005

Kolejna odsłona słynnej serii zręcznościówek „na szynach”, tworzonych w głównej mierze z myślą o bywalcach salonów gier.

The House of the Dead 2
The House of the Dead 2

Przygodowe 1 czerwca 2001

Gra akcji osadzona w atmosferze horroru, gdzie wcielamy się w postać tajnego agenta, który by wykonać misję unieszkodliwienia złego Dr. Curien'a musi pokonać stojące mu na drodze groźne stwory i zombie.

The Typing of the Dead
The Typing of the Dead

Zręcznościowe 3 grudnia 2000

Jeżeli chcesz przeżyć choć sekundę w tej grze, pełnej śmierdzących kreatur i rozkładających się zombie, to musisz nauczyć się z niespotykaną szybkością uderzać palcami o klawiaturę

The House of the Dead
The House of the Dead

Akcji 15 czerwca 1995

The House of the Dead to utrzymana w konwencji horroru gra akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Gracz wciela się w agenta specjalnego Thomasa Rogana i wysłany zostaje do laboratoriów korporacji DBR w celu zbadania dziwnych wydarzeń, jakie miały tam miejsce. Tytuł wyprodukowało wewnętrzne studio deweloperskie firmy SEGA.