Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Hunter's Trophy - seria gier

Hunter's Trophy 2: Australia
Hunter's Trophy 2: Australia

Akcji 22 kwietnia 2013

Realistyczna symulacja łowiecka z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Gracze mogą wcielić się w role myśliwych i wziąć udział w wirtualnych polowaniach na 20 gatunków australijskich zwierząt (m.in. dingo, wombaty i dzikie bawoły). Tytuł wyprodukowany został przez francuskie studio deweloperskie Kylotonn Entertainment.

PCX360PS3

Hunter's Trophy 2: America
Hunter's Trophy 2: America

Akcji 19 kwietnia 2013

Kolejna odsłona cyklu realistycznych symulacji łowieckich autorstwa francuskiego studia Kylotonn Entertainment. W Hunter's Trophy 2: America gracze mogą spróbować swoich sił w wirtualnym polowaniu na 20 gatunków dzikich zwierząt występujących na obszarze Ameryki Północnej.

PCX360PS3

Hunter's Trophy 2: Europe
Hunter's Trophy 2: Europe

Akcji 16 października 2012

Hunter's Trophy 2: Europe to zaawansowana symulacja myśliwska, wyprodukowana przez studio deweloperskie Kylotonn Entertainment. Gracze mogą spróbować swoich sił w polowaniu na ponad 20 gatunków dzikich zwierząt zamieszkujących różne zakątki Starego Kontynentu. Wśród ciekawych opcji rozgrywki pojawia się m.in. możliwość tropienia z użyciem psa myśliwskiego.

PCX360PS3

Hunter's Trophy
Hunter's Trophy

Akcji 13 października 2011

Hunter's Trophy jest pierwszoosobową symulacją myśliwską, w której gracze mają sposobność wziąć udział w polowaniu na dziką zwierzynę. Tytuł wyprodukowany został przez studio deweloperskie Kylotonn Games. Twórcy postarali się o wysoki realizm wirtualnych łowów, w których poza tradycyjną dubeltówką skorzystać można m.in. z łuku oraz wielu elementów ekwipunku współczesnego myśliwego.

PCPS3