Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Bigfoot - seria gier

Bigfoot: Polish Classics
Bigfoot: Polish Classics

Wyścigi 16 lipca 2010

Bigfoot: Polish Classics jest trzecią odsłoną wyścigowego cyklu, rozwijanego przez zespół deweloperski No-Namedev oraz firmę Play-publishing. Tym razem gracze mogą spróbować swoich sił za kierownicą monster trucków bazujących na polskich legendach szos. Twórcy przygotowali ponad 30 tras, na których ścigać się można ośmioma modelami samochodów.

PC

Bigfoot Competition: Russian Classics
Bigfoot Competition: Russian Classics

Wyścigi 8 maja 2009

Bigfoot Competition: Russian Classics to gra wyścigowa, wyprodukowana przez studio No-Namedev na zlecenie firmy Play-publishing. Gracz wciela się w rolę kierowcy monstertrucka, zbudowanego na bazie klasyków radzieckiej motoryzacji i bierze udział w emocjonujących wyścigach po bezdrożach, zmagając się z rywalami oraz prawami fizyki.

PC

Bigfoot Evolution: French Classics
Bigfoot Evolution: French Classics

Wyścigi 14 kwietnia 2008

Budżetowa gra wyścigowa, w której gracze ścigają się monster truckami, stworzonymi na bazie klasyków francuskiej motoryzacji. Zabawa toczy się w 4 różnych trybach i na 24 trasach, różniących się topografią terenu oraz zmiennymi warunkami pogodowymi.

PC