Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Heavyweight Transport Simulator - seria gier

Heavyweight Transport Simulator 3
Heavyweight Transport Simulator 3

Symulacje 13 stycznia 2013

Trzecia część cyklu symulacji z elementami strategii ekonomicznej, rozwijanego przez niemiecką firmę UIG Entertainment. Gracz ponownie ma okazję wcielić się w kierowcę ciężarówki i zająć się przewozem ładunków wielkogabarytowych. Twórcy zadbali o szereg nowych elementów jak system planowania tras, zmieniające się warunki pogodowe czy przejazdy mostami.

PC

Symulator Transportu Ciężkiego 2
Symulator Transportu Ciężkiego 2

Symulacje 9 listopada 2012

Symulator Transportu Ciężkiego 2 jest sequelem wydanej w 2010 roku gry symulacyjnej autorstwa studia deweloperskiego firmy UIG Entertainment. Gracz ponownie ma okazję zająć się planowaniem tras i przewożeniem ciężkich ładunków, mając do dyspozycji nowoczesne ciągniki siodłowe oraz wiele rodzajów specjalistycznych naczep.

PC

Symulator Transportu Ciężkiego
Symulator Transportu Ciężkiego

Symulacje 19 listopada 2010

Symulator, w którym zasiadamy za kierownicą TIR-a i zajmujemy się w przewożeniem bardzo ciężkich ładunków. Istotny element gry stanowi konieczność planowania kolejnych przejazdów, tak by dotrzeć z ładunkiem na czas i odwiedzić po drodze punkty przeładunkowe. Do rozegrania jest wiele różnych misji, w których przewozimy między innymi wielkie elementy konstrukcyjne czy maszyny budowlane.

PC