Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Mabinogi - seria gier

Vindictus
Vindictus

Akcji 12 listopada 2010

Vindictus to osadzona w klimatach dark fantasy gra akcji z elementami RPG, wyprodukowana przez studio Nexon. Gracz kieruje poczynaniami bohatera, który próbuje rozwikłać zagadkę nękanego przez potwory świata i znaleźć drogę do mitycznej, rajskiej krainy - Erinn. Tytuł oferuje realistyczny model walki, bazujący na możliwościach silnika Source.

PC

Mabinogi
Mabinogi

RPG 22 czerwca 2004

Gra MMORPG osadzona w bajkowym świecie fantasy. W odróżnieniu od wielu innych tytułów tego typu, w produkcji studia devCAT nie istnieje podział na klasy i gracz ma pełną dowolność w kreacji własnej postaci, wybierając cechy i umiejętności charakterystyczne dla różnorodnych ras i klas. Nie brak tutaj również systemu craftingu, rozbudowanych questów oraz handlu, czyli cech charakterystycznych dla tego gatunku.

PC

Mabinogi II: Arena
Mabinogi II: Arena

Akcji prace wstrzymane

Mabinogi II: Arena to wyprodukowana przez zespół Devcat dynamiczna sieciowa gra akcji stanowiąca następcę popularnego Vindictusa. Gracze obejmują kontrolę nad niewielką grupą wojowników, którzy muszą oczyścić z potworów rozległe areny. Do walki zagrzewają ich inni gracze siedzący na trybunach.

PC