Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Moorhuhn - seria gier

Crazy Chicken: Director's Cut
Crazy Chicken: Director's Cut

Akcji 7 listopada 2013

Humorystyczna zręcznościowa strzelanina z rodzaju celowniczków, wyprodukowana przez krakowskie studio Teyon Games. Akcja rozgrywa się w wytwórni filmowej, która przeżywa najazd szalonych kurczaków. Gracz wciela się w rolę reżysera wyposażonego w strzelbę - zamierza on jednocześnie rozprawić się z gdaczącą plagą i nakręcić film akcji.

iOSNDS3DS

Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek
Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek

Zręcznościowe 20 listopada 2009

Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek jest kolejną grą zręcznościową z sympatycznym, pierzastym bohaterem w roli tytułowej. Tym razem Szalony Kurczak i jego towarzysze ruszają na poszukiwanie skarbu ukrytego w zakazanym zamku, a zadaniem gracza jest pomóc im przezwyciężyć piętrzące się przeszkody. Tytuł wyprodukowany został przez niemiecką firmę Phenomedia.

PCWii

Szalony Kurczak w krainie faraonów
Szalony Kurczak w krainie faraonów

Zręcznościowe 17 listopada 2008

Szalony Kurczak w krainie faraonów to zręcznościowa platformówka wyprodukowana przez niemiecką firmę Phenomedia. Kierując poczynaniami tytułowego bohatera gracz przeczesuje pozostałości po cywilizacji starożytnego Egiptu w poszukiwaniu grobowca legendarnego Skrzydlatego Faraona.

PC

Wyścig Kurczaków 4: Szybki jak błyskawica
Wyścig Kurczaków 4: Szybki jak błyskawica

Wyścigi 5 września 2008

Wyścig kurczaków 4 to zwariowane, zręcznościowe wyścigi, będące kolejną odsłoną cyklu rozwijanego przez firmę Phenomedia Publishing. Kurczak Moorhuhn oraz jego przyjaciele biorą udział w zawodach gokartów rozgrywanych na ulicach światowych metropolii. Twórcy zadbali o sporą dawkę elementów humorystycznych, zręcznościowy model jazdy oraz bogate opcje indywidualizacji parametrów i wyglądu bolidów.

PC

Szalony Kurczak i zaginiona Atlantyda
Szalony Kurczak i zaginiona Atlantyda

Zręcznościowe 15 lipca 2008

Szalony Kurczak i zaginiona Atlantyda jest zręcznościową platformówką z popularnego cyklu Moorhuhn Jump'n Run. Tym razem pierzasty bohater przemierza tropikalne wyspy i morskie głębiny w poszukiwaniu skarbów legendarnej Atlantydy. Tytuł wyprodukowany został przez niemiecką firmę Phenomedia.

PCNDS

Wyścig Kurczaków 3
Wyścig Kurczaków 3

Wyścigi 1 sierpnia 2007

Wyścigi Kurczaków 3 to trzecia odsłona cyklu zwariowanych wyścigów z kurczakiem Moorhuhn w roli głównej. Gracze mają okazję wcielić się w jednego z sześciu kierowców uczestniczących w szaleńczej gonitwie gokartami. Gra wyprodukowana została przez studio Phenomedia Publishing.

PC

Szalony Kurczak w Dżungli
Szalony Kurczak w Dżungli

Zręcznościowe 31 października 2005

Szalony Kurczak w Dżungli to pierwsza odsłona przygód pierzastego bohatera w ramach sub-cyklu Moorhuhn Jump'n Run. Tytuł wyprodukowany został przez niemiecką firmę Phenomedia. Zadaniem gracza jest pomóc Szalonemu Kurczakowi odnaleźć legendarny skarb Majów. Rozgrywka bazuje na klasycznych elementach platformówek 2D.

PC

Kurczaki X
Kurczaki X

Zręcznościowe 15 listopada 2003

Jedna z najpopularniejszych serii gier końca XX wieku w Niemczech. Fenomen i ogromną popularność programu należy tłumaczyć wspaniałą grywalnością, prostotą i zabawną tematyką gry. Cała bowiem rozrywka polega na uczestnictwie w polowaniu na kurczaki, w którym za każdy celny strzał otrzymujemy określoną ilość punktów.

PC

Wyścig Kurczaków
Wyścig Kurczaków

Wyścigi 12 października 2003

Przyjemna gra wyścigowa przygotowana głównie z myślą o najmłodszych graczach. Została ona zrealizowana w całkowicie trójwymiarowej grafice, zaś ogólnym stylem wykonania bezpośrednio przypomina takie produkcie jak Tooncar czy Pet Racer.

PC