Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Toy Soldiers - seria gier

Toy Soldiers 2: Finest Hour
Toy Soldiers 2: Finest Hour

Strategiczne październik 2021

Toy Soldiers 2: Finest Hour jest grą strategiczną w realiach II wojny światowej, w której dowodzimy armią plastikowych żołnierzyków. Produkcja jest kontynuacją udanego tytułu z 2010 roku. Za jej stworzenie odpowiada firma Signal Studios.

PCPS4XONESwitch

Toy Soldiers HD
Toy Soldiers HD

Strategiczne sierpień 2021

Toy Soldiers HD jest poprawionym wydaniem strategii tower defense z 2010 roku, w której kontrolujemy armię plastikowych żołnierzy. Tytuł został opracowany przez deweloperów z firmy Signal Studios.

PCPS4XONESwitch

Toy Soldiers: War Chest
Toy Soldiers: War Chest

Akcji 11 sierpnia 2015

Trzecia odsłona oryginalnej serii strategii tower-defense z elementami gier akcji, zapoczątkowanej w 2010 roku przez ekipę Signal Studios. Rozgrywka bazuje na typowych założeniach serii, a podczas zabawy przejmujemy kontrolę nad armią plastikowych żołnierzyków, których zadaniem jest obrona bazy przez zmasowanymi atakami przeciwnika. Do zadań graczy należy rozstawianie rozmaitych dział i karabinów, które w toku rozgrywki możemy dodatkowo ulepszać, zwiększając ich siłę rażenia. W każdym momencie możemy jednak przejąć kontrolę nad wybraną jednostką, a gra przełącza się wtedy na widok typowy dla strzelanin TPS. Trzecia część Toy Soldiers oferuje cztery zróżnicowane armie – od Imperium Niemieckiego z okresu I wojny światowej po fantastyczną armię Star Power, złożoną z pegazów, jednorożców i innych bajkowych stworzeń. Każda ze stron posiada swoje unikalne jednostki, bronie i typy ataków, co w dużym stopniu determinuje przebieg rozgrywki.

PCPS4XONE

Toy Soldiers: Cold War - Touch Edition
Toy Soldiers: Cold War - Touch Edition

Akcji 17 sierpnia 2011

Toy Soldiers: Cold War to gra akcji wzbogacona o elementy strategii z rodzaju "tower defence", stanowiąca drugą odsłonę serii zapoczątkowanej w 2010 roku. Tym razem tytułowi zabawkowi żołnierze muszą zmierzyć się w konflikcie z okresu Zimnej Wojny. Gracz może stanąć po stronie Stanów Zjednoczonych lub Związku Radzieckiego i wziąć udział w emocjonujących potyczkach rozgrywanych na makietach pól bitewnych. Deweloperzy ze studia Signal zadbali o sporo nowości w grze, w tym chociażby nowe rodzaje broni i pojazdów.

PCX360

Toy Soldiers
Toy Soldiers

Strategiczne 3 marca 2010

Toy Soldiers jest strategią z rodzaju "tower defense" stworzoną przez zespół deweloperski studia Signal. Akcja gry odnosi się do działań militarnych z okresu I wojny światowej, przy czym jednak gracze sterują poczynaniami plastikowych żołnierzyków toczących zmagania na makietach pól bitewnych. Twórcy wzbogacili rozgrywkę o elementy zręcznościowe.

PCX360