Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Afterfall - seria gier na platformę PS3

Afterfall
Afterfall

RPG prace wstrzymane

Tytuł z gatunku cRPG, za który odpowiadają polscy programiści ze studia Nicolas Games Intoxicate. Pozycja ta w przedprodukcyjnej fazie znana była jako Burżuazja i pełnymi garściami czerpie z klimatów a la Fallout.

Afterfall: InSanity
Afterfall: InSanity

Akcji prace wstrzymane

Post-apokaliptyczny survival horror, opracowany przez będące częścią koncernu Nicolas Games studio Intoxicate. Akcja gry toczy się w alternatywnej rzeczywistości roku 2035, w świecie wyniszczonym przez III wojnę światową i wybuch potężnej bomby wodorowej. Bohaterem opowieści jest psychiatra Albert Tokaj, zamieszkujący jeden z zamkniętych podziemnych schronów. Kiedy do wewnątrz dostaje się tajemniczy wirus dziesiątkujący mieszkańców schronu, nasz protagonista wyrusza odnaleźć źródło schorzenia i poznać sposób na złagodzenie jego skutków. Rozgrywka toczy się zarówno w ciasnych i ponurych podziemnych korytarzach, jak i w otwartych przestrzeniach wymarłego miasta, a na naszej drodze stają przerażeni ludzie, rozmaici dziwacy oraz niebezpieczni mutanci. Na szczęście – dzięki systemowi Freefight – podczas walki możemy posłużyć się bronią, przygotowaną naprędce z elementów otoczenia. Uczucie zagrożenia potęguje specjalny moduł FearLock, sterujący reakcjami bohatera pod wpływem strachu.