Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Carnival Games - seria gier

Carnival Games
Carnival Games

Towarzyskie 6 listopada 2018

Kompilacja dwudziestu minigier zręcznościowych, w których gracze mogą spróbować swoich sił w rozmaitych konkurencjach; mowa tak o standardowych zabawach pokroju rzucania krążkami na pachołki, jak i o bardziej zwariowanych grach, z wyścigami dronów na czele.

PCPS4XONESwitch

Carnival Games VR
Carnival Games VR

Zręcznościowe 28 października 2016

Kolejna odsłona rozwijanej przez studio Cat Daddy Games zręcznościowej serii Carnival Games, stworzona tym razem z myślą o zestawach rzeczywistości wirtualnej. Podobnie jak w wypadku poprzednich części cyklu, również i tym razem mamy do czynienia z zestawem kilkunastu minigier zręcznościowych, polegających najczęściej na rzucaniu rozmaitymi przedmiotami oraz strzelaniu do ruchomych celów, choć wśród dostępnych trybów zabawy znalazła się także nieco uproszczona koszykówka czy wspinanie się po ścianie. Oprócz brania udziału w kolejnych zabawach, w Carnival Games VR możemy także przechadzać się po udostępnionej, otwartej lokacji. Element rywalizacji wprowadzają zaś internetowe listy rankingowe, w których walczymy o jak najlepsze wyniki z graczami z całego świata.

PCPS4

Carnival Island: Wesołe Miasteczko
Carnival Island: Wesołe Miasteczko

Towarzyskie 15 listopada 2011

Carnival Island: Wesołe Miasteczko to familijny tytuł zawierający zestaw ponad trzydziestu mini-gier wykorzystujących kontroler ruchu Playstation Move. Gracze przenoszą się do opuszczonego wesołego miasteczka, któremu muszą przywrócić dawną świetność.

PS3

Carnival Games: In Action
Carnival Games: In Action

Towarzyskie 15 kwietnia 2011

Zbiór mini-gier, taki jak rzucanie butelką mleka na odległość czy celowanie krążkami na pachołki,, ale też nieco bardziej skomplikowanych konkurencji w rodzaju wyścigu balonów czy lotu na Marsa.

X360

Carnival Games Mini Golf
Carnival Games Mini Golf

Zręcznościowe 20 października 2008

Carnival Games: Mini Golf to rozwinięcie pomysłów przedstawionych w niezwykle ciepło przyjętej przez graczy pozycji Carnival Games. Tym razem jednak, zamiast kilkudziesięciu gier oddano w nasze ręce jedną – mini golf. Oczywiście podczas rozgrywki natykamy się na przeróżne minigry zręcznościowe, jednak wszystko to kręci się wokół wspomnianej już wariacji na temat golfa.

Wii

Carnival Games (2007)
Carnival Games (2007)

Towarzyskie 27 sierpnia 2007

W Carnival Games wybieramy się do wirtualnego wesołego miasteczka, w którym czeka na nas kilkadziesiąt różnych atrakcji i minigier.

WiiNDS