Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Screamer - seria gier

Screamer 4x4
Screamer 4x4

Wyścigi 16 lutego 2001

Screamer 4x4 to przygotowany przez ekipę deweloperską studia Clever's Development symulator rajdów terenowych. Gracz ma okazję usiąść za kierownicą kilkunastu licencjonowanych terenówek i wziąć udział w emocjonujących wyścigach na 60 urozmaiconych trasach. Atutami gry są m.in. oprawa wizualna 3D, zmieniające się pory dnia i warunki atmosferyczne oraz rozbudowany tryb multiplayer.

PC

Screamer Rally
Screamer Rally

Wyścigi 15 listopada 1997

Ostatnie rajdy samochodów wyścigowych ze znanej serii Screamer, oferują wiele urozmaiconych tras i trybów rozgrywki o charakterze zręcznościowym.

PC

Screamer 2
Screamer 2

Wyścigi 15 listopada 1996

Screamer 2 jest drugą odsłoną popularnej serii gier wyścigowych. W porównaniu z wydanym w 1995 roku pierwowzorem deweloperzy ze studia Milestone zadbali m.in. o bardziej atrakcyjną oprawę wizualną, większą ilość dostępnych samochodów i tras, po jakich można się ścigać, a także bardziej realistyczne wrażenia z jazdy.

PC

Screamer
Screamer

Wyścigi 31 października 1995

Pierwsza odsłona mocno zręcznościowej serii gier wyścigowych. Siadamy za kierownicą jednej z szybkich maszyn wzorowanych na prawdziwych samochodach i ścigamy się na różnorodnych trasach. W trakcie rywalizacji na porządku dziennym jest wchodzenie w zakręty na ręcznym hamulcu przy prędkości dochodzącej do 300 km/h.

PC