Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Domowe Karaoke - seria gier

Domowe Karaoke: Wirtualne Jury
Domowe Karaoke: Wirtualne Jury

Towarzyskie 15 grudnia 2009

Wirtualne karaoke, którego unikalną funkcją jest możliwość oceny występu gracza pod kątem zgodności z oryginalnym utworem. Do zabawy wykorzystywany jest znajdujący się w zestawie z grą mikrofon, który podłącza się bezpośrednio do komputera. Na liście dostępnych w grze utworów znajduje się niemal 80 pozycji, wśród których nie brakuje piosenek najsłynniejszych polskich, jak i zachodnich wykonawców.

PC

Domowe Karaoke: wersja DVD część 3
Domowe Karaoke: wersja DVD część 3

Towarzyskie 1 grudnia 2009

Wirtualne karaoke, które możemy uruchomić na komputerze lub na odtwarzaczu DVD. Do wyboru otrzymujemy kilkadziesiąt największych hitów polskich i zachodnich wykonawców.

PC

Domowe Karaoke: Aleja Gwiazd
Domowe Karaoke: Aleja Gwiazd

Towarzyskie 21 listopada 2008

Muzyczna gra karaoke wyprodukowana przez 3e. W grze wcielamy się w gwiazdę sceny muzycznej i wykonujemy szereg polskich i zagranicznych utworów za pośrednictwem mikrofonu. Znajdziemy tu mnóstwo kawałków takich artystów jak Perfekt, Doda, Lady Pank. Z zagranicznych piosenek warto wspomnieć o hitach George’a Michael’a. Zabawę możemy rozgrywać w pojedynkę lub z sześcioma innymi uczestnikami.

PC

Domowe Karaoke: wersja DVD część 2
Domowe Karaoke: wersja DVD część 2

Towarzyskie 14 listopada 2008

Wirtualne karaoke, które możemy uruchomić na komputerze lub na odtwarzaczu DVD. Oferuje kilkadziesiąt największych hitów autorstwa polskich i zachodnich wykonawców.

PC

Domowe Karaoke: Wśród Gwiazd
Domowe Karaoke: Wśród Gwiazd

Towarzyskie 12 listopada 2007

Program Wśród Gwiazd jest kolejną odsłoną cyklu Domowe Karaoke obejmującego szereg tytułów pozwalających na śpiewanie do gotowych podkładów muzycznych. Wśród 35 dostępnych utworów znajdują się hity, tym razem, przeznaczone typowo dla młodego pokolenia.

PC

Domowe Karaoke: wersja DVD
Domowe Karaoke: wersja DVD

Towarzyskie 11 listopada 2007

Domowe Karaoke: wersja DVD to wyprodukowana przez firmę 3e gra muzyczna, w której gracze mogą sprawdzić swoje zdolności wokalne wykonując popularne polskie piosenki.

PC

Domowe Karaoke: Paka Hitów
Domowe Karaoke: Paka Hitów

Towarzyskie 1 listopada 2007

Paka Hitów to kolejna edycja cyklu Domowe Karaoke. Seria programów pozwala na rozwijanie wokalnych zdolności użytkownika przy użyciu dołączonego do zestawu mikrofonu, i komputera osobistego.

PC

Domowe Karaoke: Jesteś gwiazdą PLUS
Domowe Karaoke: Jesteś gwiazdą PLUS

Towarzyskie 13 listopada 2006

Jesteś gwiazdą PLUS to zestaw wyposażony w podpinany do komputera mikrofon pozwalający na odtworzenie 36 zawartych w nim hitów polskiej muzyki rozrywkowej, a także na nagranie go w swojej własnej aranżacji wokalnej na płytę w formacie Audio CD.

PC

Domowe Karaoke: Domowe Kolędowanie
Domowe Karaoke: Domowe Kolędowanie

Towarzyskie 2 grudnia 2005

Domowe Kolędowanie to zbiór 9 najpopularniejszych kolęd i 2 piosenek biesiadnych dostępnych w wersji karaoke, wydany przez firmę LK Avalon.

PC

Domowe Karaoke: Zostań gwiazdą
Domowe Karaoke: Zostań gwiazdą

Towarzyskie 13 listopada 2004

Zostań gwiazdą jest programem karaoke.. Pozwala on na śpiewanie utworów pochodzących z repertuarów najsłynniejszych wykonawców polskiej muzyki rozrywkowej.

PC