Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Cooking Mama - seria gier

Cooking Mama 5: Bon Apetit!
Cooking Mama 5: Bon Apetit!

Symulacje 23 listopada 2013

Piąta część zabawnej serii kulinarnej, w której pod okiem tytułowej Cooking Mamy przygotujemy ponad 60 zróżnicowanych potraw i sprawdzimy się w szeregu dodatkowych, kuchennych aktywności. Gra wykorzystuje szereg możliwości konsoli 3DS, takich jak rysik, ekran dotykowy, żyroskop czy akcelerometr.

3DS

Cooking Mama 4: Kitchen Magic
Cooking Mama 4: Kitchen Magic

Symulacje 16 listopada 2011

Czwarta odsłona popularnej serii o gotowaniu, zapoczątkowanej na Nintendo DS. Tym razem czeka na nas 60 zupełnie nowych przepisów, oraz ponad 200 dodatkowych kuchennych mini-gier, podczas których wykorzystamy nowe możliwości konsolki i przetestujemy nasze kulinarne umiejętności.

3DS

Cooking Mama 3: Shop & Chop
Cooking Mama 3: Shop & Chop

Zręcznościowe 20 października 2009

Trzecia odsłona cieszącej się niebywałą popularności serii Cooking Mama. Po raz kolejny będziemy mieli okazję wcielić się w skórę osoby przyrządzającej szereg wyszukanych potraw. Podobnie jak jej poprzednicy, Cooking Mama 3 na wiele sposobów wykorzystuje dobrodziejstwa ekranu dotykowego konsoli i mikrofonu, wprowadzając przy tym kilka nowości.

NDS

Cooking Mama 2: Dinner with Friends
Cooking Mama 2: Dinner with Friends

Zręcznościowe 13 listopada 2007

Kontynuacja popularnej gry zręcznościowo-logicznej. Ponownie wcielamy się w postać młodej kucharki, zajmując się przyrządzaniem różnorakich potraw. Uczestniczymy także w zabawnych mini-grach.

WiiNDS

Cooking Mama: Cook Off
Cooking Mama: Cook Off

Zręcznościowe 20 marca 2007

Cooking Mama: Cook Off jest pozycją, w której wcielając się w postać kuchareczki należy symulować czynności, wykonywane podczas gotowania. Developerzy udostępnili ponad trzysta produktów, z których przygotowuje się pięćdziesiąt pięć dań o wielonarodowych korzeniach.

Wii

Cooking Mama
Cooking Mama

Logiczne 12 września 2006

Bardzo nietypowa produkcja, dzięki której mamy okazję wcielić się w postać kucharza. Do przyrządzenia jest ponad 70 różnych potraw. Gra w znacznym stopniu wykorzystuje także ekranik dotykowy konsoli.

NDS