Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria International Cricket Captain - seria gier

Cricket Captain 2022
Cricket Captain 2022

Sportowe 12 czerwca 2022

Cricket Captain 2022 to trzynasta odsłona cyklu gier sportowych, w których wcielamy się w menadżera drużyny krykieta i prowadzimy naszych podopiecznych do zwycięstwa w oficjalnych zawodach.

PC

Cricket Captain 2021
Cricket Captain 2021

Sportowe 13 lipca 2021

Dwunasta odsłona serii gier sportowych, poświęconych zarządzaniu zespołem, opracowana przez niezależne studio Childish Things. Wciel się w kapitana drużyny krykieta i poprowadź ją ku zwycięstwu w kolejnej, ulepszonej części Cricket Captain 2021.

PC

Cricket Captain 2020
Cricket Captain 2020

Sportowe 18 czerwca 2020

Cricket Captain 2020 to jedenasta odsłona serii gier sportowych koncentrujących się wokół zarządzania drużyną krykieta. Znana z realizmu i szczegółowości, oferuje standardowe oraz nowe tryby gry z rozbudowaną bazą zawodników.

PCANDiOS

Cricket Captain 2019
Cricket Captain 2019

Sportowe 30 maja 2019

Kolejna odsłona cyklu rozbudowanych symulatorów zarządzania drużyną krykieta. Cricket Captain 2019 zawiera pełną bazę danych prawdziwych graczy tej dyscypliny i może się pochwalić zaawansowaną mechaniką, oferującą bogate opcje taktyczne i strategiczne. Za jej opracowanie odpowiada zespół deweloperski Childish Things.

PCANDiOS

Cricket Captain 2018
Cricket Captain 2018

Sportowe 13 lipca 2018

Rozbudowany symulator umożliwiający zarządzanie drużyną krykieta, w którym znajdziemy pełna bazę danych prawdziwych graczy tej dyscypliny sportowej, wraz ze statystykami sięgającymi kilka lat wstecz.

PC

Cricket Captain 2017
Cricket Captain 2017

Sportowe 6 lipca 2017

Kolejna odsłona cyklu menadżerów sportowych poświęconych krykietowi, nad którym od 2009 roku pieczę sprawuje studio Childish Games. Produkcja podąża ścieżką wyznaczoną przez poprzednie części serii, toteż zadaniem graczy po raz kolejny jest zarządzanie drużyną krykieta i poprowadzenie jej do zwycięstwa. Do ich obowiązków należy rekrutacja zawodników, opracowywanie efektywnych składów i taktyk oraz poszukiwanie sponsorów. W Cricket Captain 2017 pojawia się 130 drużyn z ośmiu krajów, nowe ligi w formacie 20-over z Indii Zachodnich, Pakistanu, RPA i Bangladeszu, a także ligi krajowe Indii Zachodnich i Pakistanu. Ponadto autorzy przygotowali scenariusze pozwalające na odgrywanie historycznych starć oraz dodatkowe statystyki, w tym rekordy stadionów oraz międzynarodowe. Pomimo że tytuł opracowano z myślą o zabawie w pojedynkę, oferuje również opcję rozegrania meczu z innymi graczami przez Internet. Dopełnieniem zmian i usprawnień jest odświeżony interfejs oraz doszlifowany trójwymiarowy silnik meczowy.

PCANDiOS

Cricket Captain 2016
Cricket Captain 2016

Sportowe 5 lipca 2016

Kolejna odsłona poświęconej krykietowi serii menadżerskiej, rozwijanej we współpracy studia Childish Things ze znanym krykiecistą Chrisem Rogersem. W grze Cricket Captain 2016 otrzymujemy tradycyjnie możliwość zarządzania wybraną drużyną krykieta, a do naszych zadań należy m.in. ustalanie składu i taktyki, poszukiwanie nowych zawodników i sponsorów oraz prowadzenie swojej ekipy przez kolejne spotkania. W niniejszej edycji gry znalazło się łącznie 79 drużyn, podzielonych na pięć krajowych lig. Rozgrywki prowadzone są także w ramach Pucharów Świata oraz scenariuszy historycznych. Jedną z głównych nowości gry jest wprowadzenie cyklu dnia i nocy, pozwalającego na rozgrywanie meczy także po zachodzie słońca, w nieco innych warunkach. W Cricket Captain 2016 usprawniono też oprawę graficzną oraz system oświetlenia 3D i dodano możliwość obserwacji spotkań z różnych ustawień kamery. Oprócz gry solowej, możemy również zmierzyć się z graczami z całego świata w sieciowym trybie multiplayer.

PCANDiOS

International Cricket Captain 2013
International Cricket Captain 2013

Sportowe 28 czerwca 2013

Kolejna odsłona kontynuowanej od 1998 roku menedżerskiej serii sportowej, w której możemy poprowadzić do sukcesów drużynę krykieta. Autorzy dają nam możliwość zabawy w trybie kariery bądź w jednym z wielu trybów turniejowych, oferując szereg usprawnień i oczywiście aktualną bazę drużyn i zawodników.

PC

International Cricket Captain 2009
International Cricket Captain 2009

Sportowe 24 lipca 2009

Gra sportowa, w której wcielamy się w postać menadżera drużyny krykieta. Edycja 2009 oferuje usprawnione SI komputera, nowe tryby zabawy i przemodelowany interfejs użytkownika.

PC

International Cricket Captain III
International Cricket Captain III

Sportowe 6 lipca 2007

Menadżer sportowy, podejmujący tematykę krykietu. Do wyboru pięć różnych trybów zabawy. Na uwagę zasługują także rozbudowane opcje zarządzania wybraną przez siebie drużyną.

PCPS2PSP

International Cricket Captain Ashes Edition 2006
International Cricket Captain Ashes Edition 2006

Sportowe 30 października 2006

International Cricket Captain Ashes Edition 2006 jest wydaną przez Empire Interactive grą będącą menedżerem krykieta. Umożliwia nam ona kreowanie, trenowanie i zarządzanie własnymi drużynami oraz poprowadzenie ich do zwycięstwa w rozgrywkach ligowych i międzynarodowych zawodach.

PC