Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Out of the Park Baseball - seria gier

Out of the Park Baseball 22
Out of the Park Baseball 22

Sportowe 26 marca 2021

Out of the Park Baseball 22 jest kolejną odsłoną znanej serii gier menadżerskich, w których prowadzimy drużynę baseballową. Produkcja posiada licencje lig MLB i MLBPA. Tytuł został stworzony przez firmę Out of the Park Developments.

PC

Out of the Park Baseball 21
Out of the Park Baseball 21

Sportowe 20 marca 2020

Kolejna odsłona cyklu rozbudowanych menadżerów baseballowych. Out of the Park Baseball 21 posiada licencję prawdziwych lig oraz drużyn wraz z listami zawodników. Za produkcję ponownie odpowiada studio Out of the Park Developments.

PC

Out of the Park Baseball 20
Out of the Park Baseball 20

Sportowe 22 marca 2019

Kolejna odsłona serii menadżerów baseballowych autorstwa studia Out of the Park Developments. Gra oferuje mnóstwo prawdziwych lig oraz drużyn, wraz z pełnymi listami zawodników, których skuteczność w prawdziwym świecie znajduje odzwierciedlenie w statystykach w grze.

PC

Out of the Park Baseball 19
Out of the Park Baseball 19

Sportowe 22 marca 2018

Rozbudowany menadżer rozgrywek baseballowych, oferujący setki realnie istniejących drużyn wraz z autentycznymi statystykami występujących w nich zawodników. Gra posiada wszystkie niezbędne licencje, aby w sposób jak najwierniejszy rzeczywistości przedstawiać ten jeden z najważniejszych dla Amerykanów sportów zespołowych.

PC

Out of the Park Baseball 18
Out of the Park Baseball 18

Sportowe 24 marca 2017

Klasyczny menadżer sportowy stworzony przez studio Out of the Park Developments. Gracz wciela się w osobę zarządzającą drużyną baseballową i związaną z nią infrastrukturą, a także wszystkimi kwestiami finansowymi, na czele z ustalaniem budżetu, podpisywaniem umów sponsorskich czy wypłacaniem pensji. W trakcie zabawy przeprowadzamy transfery zawodników, ustawiamy plan treningowy, dobieramy składy i ustalamy taktykę na potrzeby kolejnych meczy. W porównaniu z poprzednimi odsłonami cyklu rozwijanego od 1998 roku, Out of the Park Baseball 18 wprowadza szereg zmian i usprawnień, jakie obejmują sztuczną inteligencję wirtualnych zawodników, system kontuzji i morale drużyny. Oprócz możliwości wzięcia udziału w rozgrywkach z sezonu 2017/18, produkcja posiada historyczne amerykańskie ligi czarnoskórych zawodników, które istniały przez pierwsze sześćdziesiąt lat XX wieku. Oprócz rozmaitych trybów dla pojedynczego gracza, na sprawdzenie czeka tutaj wieloosobowy wariant rozgrywki. Wszystko to okraszono poprawioną w stosunku do poprzedniczki oprawą graficzną.

PC

Out of the Park Baseball 17
Out of the Park Baseball 17

Sportowe 22 marca 2016

Kolejna edycja jednej z najdłuższych i najpopularniejszych serii menadżerów bejsbolowych, rozwijanych od 1999 roku przez firmę Out of the Park Developments. Pod względem rozgrywki, produkcja w niczym nie odbiega od sprawdzonych rozwiązań cyklu, stawiając gracza w roli menadżera lub trenera drużyny bejsbolowej, a w zależności od sprawowanej funkcji do naszych obowiązków należeć może zarówno dbanie o sferę czysto sportową (transfery, kontrakty, treningi, składy i taktyka), jak i zarządzanie całym zapleczem klubowym oraz sferą finansową drużyny. Po raz pierwszy w historii serii tytuł posiada pełną licencję organizacji MLBPA oraz portalu MLB.com, a oprócz wiodącej światowej ligi MLB, w grze znajdziemy także szereg lig pomniejszych i niezależnych oraz 8 lig międzynarodowych. W Out of the Park Baseball 17 wprowadzono też tradycyjnie cała masę poprawek na gruncie oprawy i mechaniki, z których większość oparta została na feedbacku ze strony społeczności graczy.

PC

Out of the Park Baseball 16
Out of the Park Baseball 16

Sportowe 23 marca 2015

Następna z dorocznych edycji jednej z najpopularniejszych i najbardziej rozbudowanych gier menadżerskich firmy OOTP Developments poświęconych baseballowi. Podobnie jak w większości tego typu produkcji, w Out of the Park Baseball 16 naszym zadaniem jest poprowadzenie do sukcesów kontrolowanej drużyny poprzez dbanie o wszelkie kluczowe aspekty jej funkcjonowania. Podczas zabawy zajmujemy się więc m.in. ustalaniem składu i taktyki na kolejne spotkania, udziałem w dorocznych draftach i przeprowadzaniem transferów oraz podpisywaniem kontraktów. Nie bez znaczenia jest też dbanie o sferę finansową klubu oraz obsadzenie kluczowych stanowisk wykwalifikowanymi specjalistami. W porównaniu do poprzednich części cyklu, w edycji 2016 pojawia się narodowa liga australijska oraz szereg niezależnych lig z USA oraz Japonii. W grze poprawiono warstwę wizualną i przemodelowano system zarządzania personelem. Wprowadzono też nowe tryby rozgrywki oraz liczne poprawki w kwestii interfejsu, finansów oraz taktyki.

PC

Out of the Park Baseball 15
Out of the Park Baseball 15

Sportowe 18 kwietnia 2014

Kolejna z części popularnej serii sportowej, poświęconej mało popularnej u nas dyscyplinie sportowej, jaką jest baseball. Jak co roku deweloperzy ze studia OOTP wprowadzili szereg mniejszych i większych poprawek oraz nowości, czyniących z gry najbardziej realistyczną z dotychczasowych odsłon cyklu.

PC

Out of the Park Baseball 14
Out of the Park Baseball 14

Sportowe 15 kwietnia 2013

Produkcja w której wcielamy się w managera jednej z drużyn z najsławniejszej baseballowej ligi świata - Major League Baseball. Tytuł posiada pełną licencję, dzięki czemu znajdziemy w grze wszystkie drużyny i większość zawodników.

PC

Out of the Park Baseball 13
Out of the Park Baseball 13

Sportowe 9 kwietnia 2012

Out of the Park Baseball 13 to gra pozwalająca nam obrać rolę menadżera drużyny baseballowej. Tytuł zawiera wszystkie ligi i składy amerykańskiej sceny baseballowej począwszy od roku 1871. Oferuje nie tylko rozgrywkę jednoosobową, ale także rozbudowany tryb multiplayer.

PC

Out of the Park Baseball 12
Out of the Park Baseball 12

Sportowe 20 czerwca 2011

Out of the Park Baseball 12 to gra menadżerska pozwalająca pokierować własną drużyną baseballową. Gracz musi ustalać składy, planować taktykę na mecze, rozbudowywać infrastrukturę stadionu i dbać o finansową kondycję klubu. Gra umożliwia wzięcie udziału we współczesnych rozgrywkach, jak również odtworzenie historycznych sezonów, począwszy od roku 1871.

PC

Out of the Park Baseball 11
Out of the Park Baseball 11

Sportowe 22 listopada 2009

Manager, w którym obejmujemy posadę menadżera drużyny baseballowej, negocjując kontrakty z zawodnikami, planując ustawienia taktyczne i sprawnie zarządzając finansami zespołu.

PC

Out of the Park Baseball 10
Out of the Park Baseball 10

Sportowe 9 czerwca 2009

Gra daje możliwość wcielenia się w menadżera drużyny baseballowej. Główne usprawnienie edycji na 2009 rok dotyczy udoskonalonych algorytmów sztucznej inteligencji.

PC

Out of the Park Baseball 2007
Out of the Park Baseball 2007

Sportowe 23 marca 2007

Out of the Park Baseball 2007 jest kontynuacją serii gier wydawanych przez Sports Interactive, firmę specjalizującą się we wszelkiej maści menadżerach sportowych. Jak sama nazwa wskazuje, wspomniana pozycja pozwala nam pokierować drużyną graczy w baseballa.

PC

Out of the Park Baseball Manager 2006
Out of the Park Baseball Manager 2006

Sportowe 31 maja 2006

Najnowsza pozycja w portfolio firmy Sports Interactive, która fanom sportów wirtualnych znana jest z takich gier jak Football Manager czy NHL Eastside Hockey Manager. Jak można się domyślać z tytułu, tym razem swoimi umiejętnościami menadżerskimi mogą popisać się wielbiciele odbijania pałką piłeczki, popularnie zwanego baseballem.

PC