Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Arena Wars - seria gier

Arena Wars 2
Arena Wars 2

Strategiczne 12 października 2012

Druga odsłona strategii czasu rzeczywistego, w której postawiono przede wszystkim na dynamiczną akcję i walki wieloosobowe. W grze przenosimy się w nieodległą przyszłość, aby wziąć udział w spektakularnym sporcie przyszłości: walkach armii robotów. Podczas potyczek nie musimy budować bazy i zbierać surowców – zamiast tego, koncentrujemy się tylko na działaniach bojowych.

PC

Arena Wars Reloaded
Arena Wars Reloaded

Strategiczne 22 czerwca 2007

Arena Wars Reloaded to druga część opracowanej przez studio exDream Entertainment i wydanej w 2004 roku gry Arena Wars, która łączy w sobie elementy strategii czasu rzeczywistego oraz dynamicznej strzelaniny. Produkcja zachowała większość zasad rozgrywki znanych z poprzedniej odsłony, a główne zmiany developerzy poczynili w warstwie wizualnej i silniku gry.

PC

Arena Wars
Arena Wars

Strategiczne 16 lipca 2004

Arena Wars to gra przeznaczona głównie do rozgrywek wieloosobowych, chociaż i miłośnicy gry w pojedynkę znajdą tu coś dla siebie. Gra łączy w sobie najważniejsze zasady i podejście do rozgrywki wzięte z RTSów oraz szybką akcję znaną z shooterów, na którą twórcy gry położyli nacisk.

PC