Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Monster Jam - seria gier

Monster Jam: Steel Titans
Monster Jam: Steel Titans

Wyścigi 25 czerwca 2019

Gra, która pozwala graczowi wcielić się w kierowcę samochodu typu monster truck i wziąć udział w różnego rodzaju zawodach – zarówno wyścigach, jak i konkursach akrobacji. Produkcja została opracowana przez dewelopera Rainbow Studios (twórców serii MX vs. ATV). Jej wydawcą jest firma THQ Nordic.

PCPS4XONESwitch

Monster Jam: Crush It!
Monster Jam: Crush It!

Wyścigi 25 października 2016

Zręcznościowa gra o wyścigach monster trucków. Rozgrywka w Monster Jam: Crush It! opiera się na zasadach znanych z poprzednich wydań serii. Otrzymujemy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w kilku wariantach zabawy: wyścigu, w którym celem jest jazda po specjalnie przygotowanych torach, przetrwaniu oraz trybie wyczynowym. Monster Jam: Crush It! oferuje możliwość zabawy zarówno na licencjonowanych arenach Monster Jam, jak i całym szeregu fikcyjnych torów terenowych. Daje to łącznie blisko setkę wyzwań, w trakcie których możemy zasiąść za kierownicą wszystkich licencjonowanych pojazdów Monster Jam. Podobnie jak poprzedniczki, gra przeznaczona jest wyłącznie do zabawy solowej, a jedynym elementem rywalizacji z innymi graczami są internetowe rankingi. W kwestii oprawy graficznej Monster Jam: Crush It! stanowi znaczny krok do przodu w porównaniu z poprzednią częścią serii, czyniąc użytek z topowego silnika graficznego Unreal Engine 4. Sporym atutem gry jest też oryginalna ścieżka dźwiękowa, nagrana przez doświadczonego Deona Vossa.

PS4XONESwitch

Monster Jam Battlegrounds
Monster Jam Battlegrounds

Wyścigi 24 maja 2015

Kolejna odsłona cyklu gier samochodowych, tworzonych przez zespół Team6 Game Studios w oparciu o tytułową licencję Monster Jam. Produkcja pozwala nam zasiąść za sterami 23 licencjonowanych Monster Trucków i wziąć udział w zróżnicowanych konkurencjach. Do naszej dyspozycji oddano 45 tras, począwszy od oficjalnych aren (na czele ze słynnym Sam Boyd Stadium), przez tory przełajowe, aż po trasy terenowe. Roi się na nich od wszelkiej maści ramp i skoczni, a w zależności od wybranego wariantu rozgrywki naszym zadaniem może być zarówno przekroczenie linii mety na pierwszej pozycji, jak i wykonywanie szalonych ewolucji. W Monster Jam Battlegrounds grać można wyłącznie w pojedynkę, jednak namiastkę wieloosobowej rywalizacji stanowią sieciowe rankingi, gdzie można pochwalić się swoimi osiągnięciami. Tytuł charakteryzuje się przyzwoitej jakości, trójwymiarową oprawą graficzną.

PCX360PS3

Monster Jam: Path of Destruction
Monster Jam: Path of Destruction

Wyścigi 9 listopada 2010

Kolejna część wyścigów potężnych monster trucków, sygnowana przez Activision i oparta na licencji Monster Jam. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich częściach gry twórcy zadbali o realizm. Gracz może wybierać spośród 30 dostępnych pojazdów, w tym takich legend jak Grave Digger czy Maximum Destruction. Ponadto możliwe jest również tworzenie własnych maszyn.

X360PS3PSPWiiNDS

Monster Jam: Urban Assault
Monster Jam: Urban Assault

Wyścigi 28 października 2008

Druga odsłona wyścigów potężnych monster trucków, wydana przez firmę Activision. Gra zabiera fanów potężnych, pokrytych brudem czterokołowych pojazdów na ulice miast i pozwala im zmierzyć się w kilku różnych trybach rozgrywki. Bawimy się w ramach tradycyjnych rajdów, zawodów freestalowych, jak i trybach Devastator, Eliminator oraz „Head to Head” (Łeb w łeb).

PS2PSPWiiNDS

Monster Jam
Monster Jam

Wyścigi 13 listopada 2007

Monster Jam to gra skierowana do wszystkich miłośników wyścigów i naprawdę dużych pojazdów. Jak sama nazwa wskazuje, w rolach głównych występują tu potężne amerykańskie maszyny, zwane monster truckami.

PCX360PS2WiiNDS

Monster Jam Maximum Destruction
Monster Jam Maximum Destruction

Wyścigi 13 czerwca 2002

Dynamiczna ścigałka, w której zasiadamy za kierownicą jednego z kilkudziesięciu monster-trucków. Co ciekawe, w trakcie wyścigów można korzystać z dodatkowego uzbrojenia, jak chociażby rakiet, czy różnorakich działek maszynowych.

PS2GCN