Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

MeefMaster ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

21.02.2018 18:19
odpowiedz
MeefMaster
4

Ten akt to wydłużanie gry na siłe, niemiłosiernie czuje się tym już znudzony po 4 etapie. Tani trik niczym kopniak w krocze od twórców walcz se jeszcze pare godzin bo nie odblokujesz zakończenia haha. śmieszne w chuj, na tyle że moja ocena o grze gwałtownie spada, 40 godzin rozgrywki poszło w niżej za ostatnie 5.

16.03.2017 01:06
6.5

Dla mnie większość fabuły rozczarowuje jest dość nudna jest chwila kiedy zaczyna być ciekawie a tu puf koniec gry koncówka gry daje takie odczucie ciamknięcia z grymasem i wzruszeniem ramionami. i jeszcze chamski clifhanger na sam koniec.
gameplay grafika spoko drzewka rozwojowe dwa uzyteczne trzecie bez zastosowania ale fabula i lokalizacja takie meh

29.10.2016 02:18
odpowiedz
MeefMaster
4

Dodajcie poradnik jak wgrać wszystkie kampanie

29.06.2015 02:09
👍
odpowiedz
MeefMaster
4

Nie jestem jakimś wielkim fanem serii, więc do produkcji przystałem z przymrużeniem oka. Jednak po spędzeniu pierwszych paru kwadransów byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Zaczynając od pierdół jak oprawa graficzna która naprawdę odświeżona na pc daje rade, mało tego powiedziałbym wręcz że jest naprawde ładna i pozwala przykuć oko. Fabuła, majstersztyk nic dodać nic ująć świetna historia opowiedziana w perfekcyjny sposób zakończenie które osobiście wybrałem było również zadowalające, trudno by było wymagać końcówki która dałaby kisiel w gaciach po tak wielu momentach w których go otrzymaliśmy ale byłem zadowolony bo mimo braku przysłowiowego " łooooooaaaaaaaa" i wygałuszonego spojrzenia w ekran nie byłem rozczarowany ani nie posiadałem nie dosytu. Jeśli chodzi o postacie jest to ten element dzięki któremu ta gra zasłużyła dla mnie na 10, dopracowane o odmiennych charakterach pozwalające utożsamić się z nimi zrzyć się. Osobiście najbardziej przemawia do mnie Trevor jako niepoczytalny psychopata, moi znajomi nie byli zdziwieni wyboru mego faworyta. Jedyne co mi zabrakło to uboga liczba fryzur/zarostów ale nie uważam żeby taka pierdółka miałaby obniżyć ocene tak wspaniałej produkcji. Bez najmniejszego wahania daje 10

29.06.2015 01:49
odpowiedz
MeefMaster
4

Nie umywa sie do 3. Źle podchodze do oceny tej gry bo patrze na nią przez pryzmat poprzedniej części. Największy ból dupy odczuwam z powodu utożsamiania sie z głównym bohaterem, w poprzedniej części każdy mógł patrzeć na świat wyspy amanaki jako Jason Brody i w pewnym momencie przestawałem czuć granice zatracając sie w grze między Jason a Ja. Tamten chłopak przemierzał jungle i na samym początku nie wiedział z którego końca pistoletu sie strzela tutaj dostajemy faceta który pierwszy raz zawitał do ojczyzny a mimo to wspina sie, używa kotwiczki czy nawet eliminuje przeciwników jakby pierwszą rzeczą po wymienieniu butelki z mlekiem na bagnet od AK było podrzynanie nieświadomym ludziom gardeł. Graficznie piękna co trzeba przyznać ale tylko ładna oprawa tej gry zachęca mnie zeby ja ukończyć.