Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

Mr.Sbl ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

07.12.2018 16:02
😉
Mr.Sbl
10

Path of Exile - ReMaster(s)

15.11.2018 13:30
odpowiedz
Mr.Sbl
10

Nvidia RTX - code name PowerPoint ;P

28.05.2018 22:32
odpowiedz
Mr.Sbl
10

Panel z World i Map completion pojawi się na mapie świata po zdobyciu 15-tego poziomu.

22.05.2018 13:48
1
Mr.Sbl
10

Incursion of the Chinese albo Tencent Incursion ;P

16.03.2018 12:32
10
Mr.Sbl
10

30-tego lutego ;P

08.03.2018 13:45
Mr.Sbl
10

Nowe sieci są tanie jak barszcz (można je otrzymać sprzedając 3xt10), więc niedługo nikt nie będzie używał innych.
Przynajmniej kryzys został zażegnany i można spokojnie wrócić do eksplodowania map jednym przyciskiem.Chociaż jest jeszcze jedna niedogodność, jak tu wśród tylu trucheł znaleźć to właściwe, może jakieś podświetlenie, czy coś...;P

03.03.2018 10:42
Mr.Sbl
10

Recipe Notifications

You can now click through the recipe notifications so that they don't block movement.
While space bar closes the current notification, it now also dismisses the rest of the ones that are queued behind it. You can still see them in the Bestiary book.
If you never want to see these notifications again, there's now a UI option to suppress them entirely.

Najwyraźniej już można. :)

12.01.2018 23:14
odpowiedz
Mr.Sbl
10

Postęp w nano i biotechnologii sprawi, że fotele będą zadziwiające. Bazę (wielokomorową bryłę) dzięki dystrybucji cyfrowej schematów wydrukujemy na drukarce 3d. W przesyłce otrzymamy jednostkę centralną, biobaterię, pojemniki z mieszanką nanitów i biomasy, pożywkę oraz hełm VR lub holorzutniki. Po wybraniu przybliżonej charakterystyki naszego ciała, umieszczeniu w bazie pożywki i mieszanki, rozpocznie się kilkugodzinna, stymulowana i kontrolowana przez nanity „hodowla” siedziska. Z bazy wyrośnie sieć „pępowin”, na końcu których uformuje się nasz fotel. Końcowej kalibracji dokonamy zajmując miejsce w siedzisku. Fotel przyjmie kształt kombinezonu przylegającego do naszego ciała, aż do poziomu barków, gdzie wyrośnie dookolny kołnierz, wytwarzający i zbierający fale dźwiękowe (zastąpi głośniki i mikrofon). Nanity połączone z jednostką centralną stworzą układ nerwowy fotela, kontrolując zachowanie biomasy (fakturę, elastyczność, siłę nacisku itp.) oraz monitorując otoczenie i gracza. Dzięki temu doświadczymy mnóstwa bodźców, jak drgania, uderzenia, różne faktury itd. Dla bezpieczeństwa będą one ograniczone, chociaż znajdą się korzystający z wersji OC foteli. W wersji VR, pozwalającą na uzyskanie pełni wrażeń, otrzymamy hełm połączony z fotelem. Wersja holo (mniej doznań) zaoferuje rzutniki, które wyświetlą gotowy, lub własny kontroler, oddziaływujący z kombinezonem. Większa ilość rzutników pozwoli na uzyskanie np.: holoroweru. W standardzie będzie funkcja monitorująca stan gracza, przerywająca sesję w razie problemów oraz kontrola rodzicielska (1h gry – 15 min na holobieżni, itp.). Poza tym masaże, płynna zmiana kształtu, odprowadzanie ciepła (po części zamienianego na energię biobaterii), pochłanianie kurzu. Dodatkowe funkcje będą kombinacją softwaru, nanitów i biomas i pozwolą na min.: prostą diagnostykę, kosmetykę (balsam, szybki makijaż), rehabilitację, zmianę wyglądu fotela. Hitem będą moduły treningowe stymulujące mięśnie tak, by uzyskać wyniki podobne do najlepszych e-sportowców. W wersji DeLux dzięki magneto-matom, którymi wyłożymy ściany, nasz pokój zmieni się w komorę przeciążeń. Biobaterię naładujemy gotową karmą, lub niektórymi odpadkami (plastik, papier). Fotel dzięki pożywce będzie regenerował stare komórki biomasy, które złuszczy.

18.12.2017 18:48
odpowiedz
Mr.Sbl
10

Jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem punktów lub supporter pack, to na http://www.pcgamesupply.com/ jeszcze przez jakieś 22 godziny jest niezła promocja na Karma Koin (GGG uznaje tą walutę).

15.12.2017 21:28
Mr.Sbl
10

Promocja na stash taby jest zwykle co trzy tygodnie, kolejna powinna być w przyszły weekend (chyba, że z okazji świąt wymyślą inną). Za 200 punktów polecałbym taki zestaw: Currency Stash Tab (60) + Stash Tab Bundle (110) + Premium Stash Tab (30), myślę, że na początek w sam raz. :)

06.08.2017 15:59
Mr.Sbl
10

Z tego co wiem trzeba utłuc Kitavę, żeby móc robić mapki.

10.03.2017 22:49
Mr.Sbl
10

Nie ma takiej opcji niestety.

26.05.2015 18:08
odpowiedz
Mr.Sbl
10

@MrGohut
Ben Howard - Oats In The Water. Utwór był wykorzystany w przedpremierowym trailerze Wiedźmina 3 i podobno w The Walking Dead. Swoją wspomniany trailer podobał mi się chyba najbardziej, między innymi dzięki muzyce. :)

07.05.2015 18:07
odpowiedz
Mr.Sbl
10

Quicksilver Ciri :D

27.02.2015 23:51
odpowiedz
Mr.Sbl
10

Ja jestem umysł ścisły, mnie się podobają gry, w które już raz grałem... ;P Mój głos idzie na Homeworld. Ograłem tylko część drugą, więc tym bardziej czekam, aż uda mi się dorwać do Remastered Collection. Pamiętam ile zabawy dawały epickie potyczki w trzech wymiarach. Nie dość, że było to coś nowego pod względem mechaniki rozgrywki, to jeszcze cieszyło oczy swoją efektownością. Nierzadko odpuszczałem sobie na chwilę dowodzenie flotą, żeby śledzić losy pojedynczej eskadry myśliwców i napawać się wyglądem walk. Dla fana s-f po prostu miodzio. :) Do tego gra miała genialny klimat - niby hard s-f (w tym ciekawy wątek poświęcenia się osoby, która dowodziła flotą), ale jednak podlane dość mocno sosem mistyki. Całości dopełniała świetnie dobrana muzyka, w której zawarto pewną dozę egzotyki - dla mnie jeden z największych atutów gry. No i jeszcze nazewnictwo przywodzące na myśl "Diunę" F.Herberta. Jak tu nie pokochać takiej perełki. :)
Co szczególnie cieszy w edycji Remastered, to fakt, że skupiono się głównie na odnowie oprawy audio-wizualnej, nie bawiono się z "ulepszaniem" samej rozgrywki. I to jest chyba to, na co wszyscy fani czekali - stary, dobry Homeworld w nowych szatach, bez żadnych niepotrzebnych udziwnień.

31.12.2014 20:36
odpowiedz
Mr.Sbl
10

Mój głos przypadł Elite: Dangerous.
Odkąd pamiętam ciągnęło mnie bardziej do klimatów s-f niż fantasy, niestety żadne sieciowe gry tego rodzaju nie przyciągnęły mojej uwagi.Co innego Elite.Samo oglądanie na YouTube wychodzenia z tunelu w okolicach słońca układu spowodowało konieczność szczękoszukaniapodłogowego, a efekty dźwiękowe przypomniały ekscytację z oglądania Gwiezdnych Wojen po raz pierwszy.Ciekaw jestem jak gra będzie się rozwijać, póki co wydaje się, że wprowadzone elementy rozgrywki pozwalają poczuć klimat kosmicznych wędrówek, a tego mi od dawna brakowało.
W myśl zasady głoszonej przez moją znajomą, że mężczyzna rozwija się do szóstego roku życia, a potem tylko rośnie, Elite byłby dla mnie wprost idealną zabawką na rozpoczęcie nowego roku. :)
Kosmiczny weteran co prawda ze mnie żaden, ale do Heda albo T-Bone'a też by się postrzelało... ;P