Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

luk510 ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

30.01.2014 18:33
odpowiedz
luk510
1

No wreszcie kontynuacja FO w dobrym stylu. Bo już myślałem, że Bagubear totalnie zrezygnowało z tytuły (oddanie trójki w ręce jakiś amatorów to był ich największy błąd). Ja uwielbiałem drugą część, bo była idealna. Świetna zabawa, dobra muzyka i tona rozrywki zarówno w single, jak i multi playerem. Już nie liczę ile razy przechodziłem tą grę. Jedynka też była spoko, ale to jeszcze nie to. Zbyt szaro i nudno. Narzekacie wszyscy na model jazdy, a prawda jest taka że jest świetny. Porównujecie jazdę do tafli lodu, to widzę jak się znacie. Myślicie że jak jedziecie Muscle Car-em z lat 60-tych to łatwo się będzie taki prowadzić ? Model jazdy w pełni oddaje sposób prowadzenia takiego pojazdu.
To samo było z GTA 4, w którym model jazdy był genialny. Można było nawet wyjaśniać zjawiska nad i podsterowności. Zawieszenia pięknie odgrywały swoją rolę. To nie, bo każdemu przeszkadza że zawieszenie się ugina, a przecież w moim mondeo tak nie jest... Ludzie, tam akcja dzieje się w Ameryce lat 90-tych! Myślicie że 2 tonowe auta nie uginają się na zakrętach w realu ? Po co był w piątce powrót modelu jazdy rodem z San Andreas?

A propos BeamNG - niestety to jest jeszcze chyba zbyt zaawansowany model zniszczeń do popularnej gry. Większość kompów nie wyrobiłaby przy grze na tym silniku. Zwłaszcza gdyby na trasie było wiele elementów i więcej samochodów + lepsza grafika.