Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

MissGrayMatter ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

05.09.2014 18:12
odpowiedz
MissGrayMatter
3
5.0

spodziewałam się czegoś o wieele lepszego, zupełnie nie warte wydawania ponad 130zł, gra jest pusta, szybko się nudzi, nie ma otwartego świata, mało opcji, twórcy za bardzo zajmowali się CAS'em i trybem budowania, kamera jest dziwna, szkoda gadać ;/

15.08.2014 11:04
odpowiedz
MissGrayMatter
3
0.0

gra sama w sobie może być fajna, ALE TO NIE JEST TOMB RAIDER! kochałam Larę za jej charakter, że nie powstrzymywała się przed zabijaniem nikogo, była wspaniała. to co crystal dynamics zrobiło z tą piękną serią jest okropne ;(.

14.08.2014 11:47
2
odpowiedz
MissGrayMatter
3
10

Grałam i przeszłam prawie wszystkie części tej serii gier, i akurat ta nieszczęśliwa 6 zostanie moim faworytem. Motyw mrocznej Lary, fabuła, niemal wszystko sprawiało tą grę tak wyjątkową. Wszyscy narzekają na bugi, różnego rodzaju błędy, w mojej wersji napotkałam się na jeden. Trudne sterowanie? przyzwyczaiłam się niemal od razu. Według mnie fabuła w tej części była jedną z najlepszych, a przynajmniej o wiele lepszą od motywu zaginionej mamusi, a o fabule TR10 nie wspominając. Bardzo polubiłam Kurtisa, jego sterowanie także nie było specjalnie trudne, ogólnie sterowanie nim wniosło trochę nowości do TR. Soundtrack był najlepszy z wszystkich części.
Podsumowując, Anioł Ciemności to ogólnie moja ulubiona gra, nie tylko w tej serii, ma niepowtarzalny klimat, jak wiadomo niestety okazała się niewypałem i po jej premierze studio core upadło, tamten moment uważam za koniec jakże wspaniałej serii, ponieważ dalsze części zrobione przez CD to brzydko mówiąc gówna w porównaniu do klasyków.
Gdy Lara pod koniec AOD idzie w ciemne przejście ku wyjściu, idą z nią również jej poprzednie odsłony, by już nigdy nie wrócić w dawnej świetności.

To moja opinia :>

16.09.2013 21:44
😒
odpowiedz
MissGrayMatter
3

jak skończy się ta gra? plis nie mogę nigdzie znaleźć tej informacji