Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

elolgierdo ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

03.01.2015 10:01

Mam do sprzedania kilka gier na allegro w formie cyfrowej za naprawdę okazyjną cenę. Poniżej wypisane są linki do poszczególnych aukcji:

Driver San Francisco: http://allegro.pl/gra-driver-san-francisco-kod-do-uplay-i4957550996.html

Far Cry 3 Blood Dragon: http://allegro.pl/gra-far-cry-3-blood-dragon-kod-uplay-i4957567211.html

Prince of Persia Zapomniane Piaski: http://allegro.pl/prince-of-persia-zapomniane-piaski-kod-uplay-i4957591751.html

Tom Clancy's Splinter Cell Conviction: http://allegro.pl/gra-splinter-cell-conviction-kod-uplay-i4957590762.html

Kupujący otrzyma ode mnie e-maila z kodem aktywacyjnym gry do UPlay. Wymagane jest posiadanie konta na tej platformie.

Pozdrawiam

17.06.2014 18:57
odpowiedz
elolgierdo
4

Dostałem tę grę za darmo od Steama, a no dziękuje im za to. Jak na razie rozgrywka nie wyróżnia się niczym od zwykłych slasherów, lecz jest dosyć poprawna jeśli nawet nie przyjemnie monotonna. Asortyment do czynienia krzywdy bliźniemu ( bliżni o ile zostaniemy przez niego ugryzieni ) jak na razie jest dosyć skąpy, ale to mogę wybaczyć, gdyż do premiery jeszcze trochę im zostało. Grafika jest mocno poprawna, chociaż postacie są troszeczkę przerysowane jak na serie Dead Island, ale rozumiem, że slasher i nie powinno się za dużo od takich gier za dużo wymagać... duperele.. Co mnie za to trochę powaliło ze śmiechu to stworzony przez nich nowy "gatunek" ZOMBA, czym się mocno chwalą. No cóż, ze zniecierpliwieniem czekamy aż na steamie według kategorii będzie można znaleźć zakładkę z ich wyznaczającym nowe standardy gamingu gatunkiem gry. Tania sztuczka na innowacyjność niczym słynne "Levolution" z BF-a. Well, będę sobie na pewno w to od czasu do czasu pogrywał, ale coś wydaję mi się, że szybko znajdzie swoje miejsce w mojej bibliotece Steam jako odinstalowany, lecz posiadany produkt.

17.06.2014 18:40
odpowiedz
elolgierdo
4
7.5

Czy ktokolwiek naprawdę oczekiwał Crysisa free to play, tylko że z inną nazwą i skórkami? Niestety odpowiedź brzmi tak, a jest to błędne myślenie. Grafika jest ok, gram zawsze na full detalach, lecz czasami trzeba trochę ustawienia zmniejszyć na lekko gorsze jeśli serwer jest pełny i jatka idzie pełną parą. Interfejs jest przejrzysty co idzie na konto plusów tej gry, lecz trochę mnie na początku zdezorientowało domyślne przypisanie klawiszów ( x do czołgania się?! ). Przyznam, że jestem w niej dobry, ale i tak z ratio 60/20 dostaje się bardzo mało warface dolarów, więc dla początkujących i nie tylko lekkim problemem może być zdobycie jakiejś lepszej sztuki broni. Mapki są wykonane poprawnie, chociaż ich CoDowa liniowość ( niektórzy mogą powiedzieć, że otwartość, lecz mały teren, który tylko daje lekkie uczucie wolności was nie zmyli ) przynajmniej mnie trochę irytuje. Ślizgi w tej grze miały być czymś przełomowym, bardzo urozmaicającym rozgrywkę ( no w sumie to ciekawiej jest ), ale przecież można wymienić wiele gier, w których to wcześniej było zaimplementowane, na przykład MoH Warfighter. Na plus idzie też optymalizacja, która jest tutaj wyśmienita. Ogólnie wymagania sprzętowe nie są zbyt wysokie, ale nie oczekujcie, że na naprawdę słabych pecetach z XP wam pójdzie na nawet bardzo średnich ustawieniach. Wystawiam tej grze sprawiedliwą ocenę, ocenę dla średniego shooterka free to play na cryenginie. Crytek z Kijowa wykonał poprawną grę, gratuluję panowie.

11.02.2014 18:33
odpowiedz
elolgierdo
4

Oczywiście świetny materiał, gdyż pokazał czym naprawdę jest warz, a nie jak "lets plejerzy" pokazują to jako świetną grę. Urzekło mnie też to, że na szczęście redakcja TVgry wiedziała, że Dayz jest modem do świetnej Army II, a nie osobną grą, jak to również prezentują "lets plejerzy".

16.09.2013 10:22
odpowiedz
elolgierdo
4

Liczę na to, że po porażce z Insanity twórcy wezmą się w garść i poprawią grę pod względem technicznym i tylko to od nich wymagam. No i mam nadzieję, że nie skończy się problemach ze sprzedażami co jest bardzo prawdopodobne.

15.09.2013 17:38

Niezależny twórca Ghostid po pomniejszych tytułach postanowił stworzyć coś większego, a mianowicie Fault, grę zrobioną w Javie na styl terrari, a Minecrafta. Fanem obojga tytułów nie jestem, ale ta gra wygląda naprawdę ciekawie, szczególnie przez tytułowe faulty czyli wysokie prostokątne góry pojawiające się randomowo. Świat jest generowany losowo. Gra jest w wersji pre-alpha i można w nią pograć tutaj : [link]
Gorąco polecam i zachęcam do wpłacania niewielkich pieniędzy na rzecz gry twórcowi w zakładce "donate".

15.09.2013 17:21
odpowiedz
elolgierdo
4

Przyznam, że ciekawy temat na pracę magisterską.

15.09.2013 16:57
odpowiedz
elolgierdo
4

Hmmm... Nie koniecznie typu Raymana, ale żywa i posiadająca ciekawy świat ma gra The book of unwritten tales. Point n' click typowy, ale naprawdę ciekawy. Cube world kolorowy, ale to nie to. World of Goo jest przystępny...
Stary ( w sumie nie aż tak ) Bit trip runner. Tak, to jest to !

15.09.2013 16:35
odpowiedz
elolgierdo
4

TEKKEN 3

Afterfall Insanity czy Singularity?

15.09.2013 16:26
odpowiedz
elolgierdo
4

Dokładnie Bogi, dokładnie :)

15.09.2013 16:23
odpowiedz
elolgierdo
4

Jednak codzienność się zmienia, lub nas czymś zaskakuje. Nie zawsze, ale życie jest urozmaicone przez np. gry albo przyjaciół.

15.09.2013 16:20

Zapewne to już jest setny taki post na forum, ale zapytam. Jaka są wasze dwie ulubione gry? Moimi są Half life 2 plus wszystkie rozszerzenia i pomimo bugów i niedoróbek Afterfall Insanity :O. Na razie nie będę uzasadniał.

15.09.2013 16:15

Większość osób pewnie słyszała o nowej grze od City Interactive Alien rage. Co o tym sądzicie? Myślicie, że jedno z największych polskich studiów z mroczną przeszłością podoła kosmicznej wersji painkillera?

15.09.2013 15:33
😁
odpowiedz
elolgierdo
4

Skoro nie chcesz jej komentować to po co piszesz? ;P Gra faktycznie jest słaba, wręcz denna, ale wybaczam, gdyż została zrobiona przez studio Playway, więc wiadomo było czego się spodziewać...

15.09.2013 11:39
odpowiedz
elolgierdo
4

Nie będę kłamał. Half life 2 jest moją ulubioną grą. Nie porównujcie gry z 2004 roku do gier teraźniejszych, chociaż ta pod względem grafiki była istną rewelacją jak na tamte czasy, a gdyby się poprawiło tekstury to w dzisiejszych czasach też by twórcy nie zgrzeszyli. Nie rozumiem dlaczego ludzie narzekają na fabułę. Jest stworzone niewielkie uniwersum, wszystko ma ręce i nogi, i ma w sobie tą oryginalność. W prawie każdej grze jest ten sam schemat; kosmici atakują Ziemię, żeby zniszczyć wszystko i wybić do nogi całą ludzkość. W Half Lifie 2 co prawda 65% populacji zostaje zabita, ale ONZ wynegocjowało z Kombinatem oszczędzenie ludzkości i jest okupacja. Gra jest niesamowicie grywalna, a AI przeciwników mogłoby konkurować z dzisiejszymi. Mają taktykę, pewną hierarchię wśród dowództwa no i jak ginie jest ten charakterystyczny krzyk i pisk z głośników. Również daje nam o tym znać głos Overwatch. Woda mnie urzekła, a same ragdolle również. Moja ocena to 10/10.