Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

FlashGame ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

14.06.2013 21:32
😒
odpowiedz
FlashGame
2

Gdyby nie Criterion, NFS-y dalej byłyby fajne. Niestety, prawdą jest, że Criterion zniszczył serię NFS. Jeszcze za czasów, gdy grę robiło EA, było w co grać, gra wciągała, a teraz to niestety, mamy same Burnouty... Dam tu prosty przykład. NFS Most Wanted, NFS Carbon - produkcja EA Games. Poprzednie części też super. Potem jakieś niepotrzebne powierzanie tytułu innym firmom. Mamy NFS Undercover. Potem Shift, który był spoko. No i niestety - wchodzi Criterion. NFS Hot Pursuit może nie był zły, ale to był drugi Bournout. Potem mamy dobrego Shifta 2, ale nie od Criterion. W końcu mamy fajnego The Runa, którego zrobiło EA! No i niestety słaby NFS Most Wanted... co ja mówię. Burnout: Most Wanted... Teraz NFS Rivals robi The Ghost, ale to jest takie jakby podstudio Criteriona, czyli nad całym projektem czuwa nie EA, a Criterion... Prawda jest taka, że jeśli Criterion nie sprzeda tytułu komu innemu, bądź EA się zbuntuje i samo odbierze prawa Criterionowi, to niestety będziemy mieli kolejne Burnouty. Niestety, taka jest prawda. Od tamtego roku EA już się w tą serię nie wtrąca, bo sprzedało prawa Criterionowi. EA tylko to wydaje... Szkoda. Myślałem, że po słabym Most Wanted, EA przejrzy na oczy i odkupi tytuł i albo sprzeda go komuś innemu, albo samo powróci do tworzenia serii, bo tylko Oni mają o tym pojęcie...
Rozpisałem się trochę, ale niestety, taka jest rzeczywistość.

23.05.2013 18:52
👍
odpowiedz
FlashGame
2

Czekam na grę z niecierpliwością :D Kupiłem nawet już przedsprzedaż na moje PS 3 xD Ogólnie daję tej grze 10/10, bo gra na pewno będzie bomba :)

23.05.2013 18:50
😉
odpowiedz
FlashGame
2

Gra nie jest rewelacyjna. Na pewno sporo nadrabia grafiką. Model jazdy taki sobie... Przeszedłem grę i mogę powiedzieć, że zła nie jest. Zwłaszcza multi jest dość ciekawe. No i jak wspomniałem wcześniej wypasiona grafika. Gdy Criterion przejęło serię Need For Speed, to teraz są tak jakby nowe Burnouty, ale w nazwie jest NFS... Ale z racji, że czuję do tej serii sentyment, a ta część nie była zła, z czystym sumieniem daję 7.

23.05.2013 18:45
😊
odpowiedz
FlashGame
2

Ghost Games to jakaś jakby autorska firma Criterionu Games, która ma siedzibę w Goteborgu... Widać, że odświeżyli logo... Mam nadzieję, że gra zaskoczy pozytywnie.

23.05.2013 17:13
😊
FlashGame
2

Pierwszy! :D
Oby tylko nie był to odgrzewany kotlet, chociaż nie sądzę, aby było to coś wielkiego...