Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

falu1 ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

07.10.2016 19:31
odpowiedz
falu1
3

twieram oczy... Budząc się w swoim pięknym domu. Szybki prysznic, śniadanko. I pora w miasto. Samochód już czeka na podjeździe. Piękne sportowe auto z zawieszką o zapachu truskawek. Samochód oczywiście czerwony bo szybciej jeździ. Ruszamy... Spory korek nie jest problemem bo na czerwonych światłach nikt nie odważy się mnie zatrzymać. Kto by się z resztą odważył zatrzymać człowieka który z kieszeni potrafi wyciągnąć całkiem spory arsenał wojskowy.
Otwieram oczy... Widzę dopalające się ognisko. Nie daje ono już nawet ciepła. Pora zdobyć coś na śniadanie, w pobliskiej rzecze powinny przecież być jakieś ryby. W drogę. Orzeźwiająca zwykle rzeczna bryza, tym razem odpycha. Cuchnący odór... Topielce. Pora wyciągnąć miecz...
Otwieram oczy... Znowu nieprzespana noc. Jeszcze słonce nie wzniosło się ponad horyzont. W około mnie nadal świecom się filetowe światła. Poczucie bezpieczeństwa. Pozorne. W oddali krzyk człowieka i ryk czegoś co kiedyś nim było... Byle do świtu. Byle nie ja...
To jest rzeczywistość, wirtualna rzeczywistość. Pozwalająca wejść w świat gdzie rutyna dnia codziennego odchodzi na bok, a zaczyna się przygoda!
V1.1 na 1000znaków

06.10.2016 22:46
😉
odpowiedz
falu1
3

Otwieram oczy... Budząc się w swoim pięknym domu. Szybki prysznic, śniadanko. I pora w miasto. Samochód już czeka na podjeździe. Piękne sportowe auto z zawieszką o zapachu truskawek. Samochód oczywiście czerwony bo szybciej jeździ. Ruszamy... Spory korek nie jest problemem bo na czerwonych światłach nikt nie odważy się mnie zatrzymać. Kto by się z resztą odważył zatrzymać człowieka który z kieszeni potrafi wyciągnąć całkiem spory arsenał wojskowy.
Otwieram oczy... Widzę dopalające się ognisko. Nie daje ono już nawet ciepła. Pora zdobyć coś na śniadanie, w pobliskiej rzecze powinny przecież być jakieś ryby. W drogę. Orzeźwiająca zwykle rzeczna bryza, tym razem odpycha. Cuchnący odór... Topielce. Pora wyciągnąć miecz...
Otwieram oczy... Znowu nieprzespana noc. Jeszcze słonce nie wzniosło się ponad horyzont. W około mnie nadal świecom się filetowe światła. Poczucie bezpieczeństwa. Pozorne. W oddali krzyk człowieka i ryk czegoś co kiedyś nim było... Byle do świtu. Ble nie ja...
To jest rzeczywistość, wirtualna rzeczywistość. Pozwalająca przeżyć dreszcz emocji, odczuć pełnię wrażeń, wyczula zmysły, pozwala przejąć kontrolę.
Marzę o GTA, Wiedźminie oraz Dying Light dostępnych w VR, tak realnych, tak prawdziwych. Pozwalających posiadać drugie wirtualne życie w którym jesteśmy kimś innym niż na co dzień.
By wejść w świat gdzie rutyna dnia codziennego odchodzi na bok, a zaczyna się przygoda!

03.01.2015 14:35
odpowiedz
falu1
3

Zdecydowanie GTA V. Pomijając fakt, że o ulubiona seria... Najpiękniejsze jest to, że można w niej bezkarnie bawić sie w gangstera, kraść samochody, zlikwidować kilku irytujących typów, pozwiedzać piękne krajobrazy, upolować jakiegoś futrzaka lub po prostu się poobijać, tutaj na brak pieniędzy nie muszę narzekać... Wszystko to bez prawnych konsekwencji, bez wychodzenia z domu. Jak jej nie wygram to i tak ją kupię, bo warto to przeżyć!

22.07.2014 23:15
odpowiedz
falu1
3
Image

Nic nadzwyczajnego, ale to czyni mnie szczęśliwym ;)

09.07.2014 20:40
odpowiedz
falu1
3

Magiczny dźwięk najlepiej prezentuje Greta, widać po niej, że wręcz znajduje się w innym świecie dzięki tym brzmieniom.