Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

Nightbringer ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

22.11.2015 21:53
odpowiedz
Nightbringer
3
8.0

Pograłem ponad 12 h łącznie i powiem że gra jest całkiem niezła zasługuje na mocne 8. Nie zauważyłem problemów z grafiką wszystko na maksymalnych ustawieniach i bez zająknięcia przy 40 calowym Full HD smart tv. Jeśli chodzi o walkę to zgodzę się z ziomuś05, niestety po jakimś czasie faktycznie walki stają się prostsze i brak przerwania gdy zobaczymy wroga tak jak w x-com. Jeśli chodzi o scenariusz to wypada dość średnio. Mimo to chłopaki się postarali i należy się im dobre piwo ;)

06.01.2013 20:06
odpowiedz
Nightbringer
3

witam od niedawna mam konsole wiec nie myć głowy za pytanie :D
czy w tą grę można pograć na dwóch jedna konsola dwa pady i przechodzić główny wątek ?

31.12.2012 10:59
odpowiedz
Nightbringer
3

grać zacząłem na kompie z prockiem intela 486 i pierwsza grą był właśnie Heroes ! pamiętam czasy gdy grało się w 4 na jednym blaszaku i czekanie między turami umilaliśmy sobie robieniem herbat albo oglądaniem kaset VHS z filmem :D przeszedłem wszystkie części na rynku jakie wyszły dotychczas i Heroes VI jest jak dla mnie najlepszą odsłoną serii. Nie będę się tu produkował dla czego ale ma coś takiego .. :D spolszczenie niestety to tragedia i gram na ENG.

19.12.2012 16:22
odpowiedz
Nightbringer
3

Panie I panowie jeśli nie macie co zrobić z pieniędzmi i lubicie być naciągani zapraszamy do zakupu najnowszego produktu pod tytułem War Z ...
Taka właśnie powinna być reklama tej gry.
Wszelkie pozytywne opinie pisane chyba są na zlecenie twórców gry i opłacane albo, po prostu ktoś lubi gry z wodotryskami i nic więcej czyli brak klimatu itd itd. Nie wierzysz kup ale pretensje potem tylko dla siebie !!
Grałem w obie wersje Day Z i War i zdecydowanie wracam do Day Z !
"WAR Z" JEST PRZYKŁADEM GRY KTÓRA MA NACIĄGNĄĆ KUPUJĄCYCH i jak już nadmieniłem, kupujesz-pretensje do siebie bo opinie są wystarczy poczytać a filmiki na youtube to tylko reklama a chyba nie kupuje się wszystkiego z reklam !!