Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

ognpod ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

24.12.2019 23:58
odpowiedz
ognpod
4

Życzę Wam wszystkim i każdemu z osobna,
aby procesory były chłodne jak serca dziewczyn, co nie są Was godne,
aby myszki i klawiatury wytrzymały nawet największe Soulsowe tortury,
aby internety śmigały Wam jak babcie robiące wnukom kotlety,
aby historie przeglądarki były wypucowane jak po świętach garnki,
abyście doznali ogromu miłości, czy to od dziewczyn czy od jotepega bez kości,
abyście dostali mandarynki, dużo mandarynek, bo w święta może zabraknąć rymu, ale nie mandarynek.

post wyedytowany przez ognpod 2019-12-24 23:59:38
23.12.2019 23:58
odpowiedz
ognpod
4

Moja wiedza na temat skoków narciarskich ogranicza się do tego, że istnieje taki zawodnik jak Adam Małysz i że całkiem nieźle sobie radzi na tych skoczniach, a do tego zjada bułkę z bananem. W mojej świadomości Turniej Czterech Skoczni ewoluował od „Zawołaj jak Małysz będzie skakał” do „Zawołaj jak Polak będzie skakał” z przerwami na wydobywające się w tle „Hehe, hehe” Piotra Żyły. Nie mam pojęcia na czym polegają te zawody, nie wiem z czym to się je, telemark to dla jakiś sklep z elektroniką i do dziś nie ogarniam, co wykrzykuje komentator, bo dla mnie jest to jeden niezrozumiały bełkot. Dlatego gdyby nawet sam Pikachu włożył na głowę słuchawki z mikrofonem i nawijał szybciej niż Busta Rhymes, a z głośników wydobywało się tylko „pika pika”, to ja i tak nie zauważyłbym najmniejszej różnicy.

post wyedytowany przez ognpod 2019-12-24 00:02:07
22.12.2019 23:58
odpowiedz
ognpod
4

Gerald nie potrzebuje niczyjej pomocy, aby oczarować swoją wybrankę losu. Rodzi się tylko pytanie, kto faktycznie nią jest. Biały Wilk musi postępować zgodnie z wiedźmińskim obowiązkiem wychędożenia wszystkiego, co biega wolniej od niego. Dlatego też nie popchnąłbym wiedźmina w żadną stronę, bo on sam doskonale wie, co musi zrobić i jak najkorzystniej gospodarować swoim libido.

21.12.2019 23:53
odpowiedz
ognpod
4

Chcąc zwyciężyć w walce przeciwko całej redakcji GRY-OnLine.pl i TVGRY.pl wezwałbym na pomoc najsilniejszego ludzkiego biotyka – Jack. Z jej pomocą mam zagwarantowane zwycięstwo, gdyż nawet nieprzerwana kanonada śnieżek mi niestraszna, kiedy Jack potrafi zesłać lawinę za pomocą swojej mocy.

12.05.2017 23:51
odpowiedz
ognpod
4
Image

Różne są motywacje bohaterów do walki

15.04.2015 21:07
odpowiedz
ognpod
4
Image

Moje zgłoszenie w formie obrazka ->

28.03.2015 12:48
👍
odpowiedz
ognpod
4

„Magowie w grach RPG”
Magia jest obecna praktycznie w każdej grze rpg, nawet w Mass Effect pod postacią biotyki. Magowie dominują pole bitwy dzięki różnorodnym zaklęciom obszarowym czy też wspierając drużynę i wyłączając tymczasowo przeciwnika z walki. Rozwój postaci w tym kierunku daje znacznie większe możliwości walki niż ścieżka wojownika czy łotrzyka. Gracz decyduje jakiej gałęzi magii chce się uczyć i jakich zaklęć będzie używał.
Współczesne gry rpg zaczęły generalizować ten temat i przypisywać wszystkim posługującym się magią tą samą nazwę. Druidzi, czarnoksiężnicy, nekromanci, kapłani, szamani, przywoływacze czy zaklinacze zostali zastąpieni zwrotem mag.
Niektóre systemy pozwalają poznać magom praktycznie każde zaklęcie dostępne w grze np. Skyrim. Konsekwencją tego jest, że ta ścieżka rozwoju jest najatrakcyjniejsza ze wszystkich dostępnych. Czy jest to dobre rozwiązanie, aby gracz mógł znać wszystkie czary z każdej dziedziny magii? Jakie jest wasze podejście w przypadku, kiedy gracz nie jest w stanie poznać zaklęć należących do innych szkół?

PS.: Odcinek fajny i merytoryczny.