Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

Chocobo ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

14.10.2016 23:52
odpowiedz
Chocobo
7
Image

Zgłaszam swoją pracę konkursową.

02.09.2015 18:05
odpowiedz
Chocobo
7

Jak to dobrze, że w ciągu roku mamy taki okres jak teraz. Mam oczywiście na myśli brak zalewających nas (graczy) premier mnóstwa świetnych ( a przynajmniej dobrze rokujących) gier.
Dzięki temu jestem w stanie skupić się na jednej grze i dać się jej pochłonąć, bez nerwowego spoglądania na inne tytuły, które czekają na swoją kolej.

Ten miesiąc zdecydowanie należy do Metal Gear Solid V: Phantom Pain i to właśnie na ten tytuł czekam najbardziej.Przyznaję się bez bicia, iż pomimo długiego stażu (jako gracz) nigdy nie miałem okazji bliższego zapoznania się z serią MGS. Dlatego też uważam, że to najlepszy moment aby to zrobić. Dlaczego?

- jest to najbardziej rozbudowana część ze wszystkich dotychczasowych
- ogromy otwarty świat ( kto ich nie lubi? :) )
- cudowna oprawa audio/wizualna
- dużo innowacji ( mam to "szczęście", że nie patrzę na nie z pod byka przez pryzmat poprzednich części)
- świetnie zrealizowane elementy skradankowe ( sami wiecie, że ciężko o to w dzisiejszych czasach)
- i wiele, wiele innych....

Jak na ironię dla Hideo Kojimy jest to ostatnia część serii i koniec obcowania z tym uniwersum, ale dla mnie ta przygoda dopiero się zaczyna i mam nadzieje, że wciągnie mnie na tyle, abym miał ochotę zapoznać się z wcześniejszymi produkcjami ze świata MGS.

15.06.2015 01:57
📄
odpowiedz
Chocobo
7

Do św. Mikołaja: proszę, abyś w tym roku NIE przynosił prezentów niejakiemu Matysiakowi G. ( co najwyżej rózgę), ponieważ jest niegrzeczny. W razie wątpliwości przeczytaj post nr. 359 i wcześniejsze w tym wątku.

14.06.2015 17:11
odpowiedz
Chocobo
7

Matysiak G

Dzięki za przypomnienie zasad dyskusji pomimo, że są one dobrze mi znane. Innym forumowiczom z pewnością się przyda ta wiedza. Jeśli chodzi o moją "agresje", to niepotrzebnie ją wyolbrzymiasz. Ewidentnie szukasz dziury w całym. Jeśli ktoś tu zaniża poziom dyskusji, to wy nie ja. Po za tym ciężko jest z kimś dywagować, kto nie umie czytać ze zrozumieniem albo ma "klapki na oczach". Wasza reakcja jest zupełnie nie na miejscu. To tak jakbym zwrócił uwagę komuś, że jej kapelusz nie pasuje do stroju, a ta osoba oburzałaby się, że nie każdy musi urodzić się pięknym. Inaczej mówiąc - ja o jednym, wy o drugim.

PS. Jeśli dla ciebie słowo dupa jest bulwersujące to nie wiem jak ty się odnajdujesz w codziennym życiu, które jest ordynarne i bezpardonowe.

13.06.2015 16:08
😈
odpowiedz
Chocobo
7

zmiennik47

Wiesz dlaczego nie oglądam kabaretów? Bo wystarczy, że przeczytam kilka komentarzy twojego pokroju i będę śmiał się do łez przez najbliższe kilka minut.

Musze przyznać, że byłby z ciebie dobry polityk. Odwracasz kota ogonem, a twoje "argumenty" są wyssane z palca. Ponadto nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Nie będę się nawet silił, żeby ci to lepiej wytłumaczyć, bo szkoda mi na ciebie czasu.

Jeśli chodzi kwestie prowokacji... to jest w tym trochę racji :] (czasami lubię sprawdzać reakcje ludzi inicjując pewne zdarzenia. Później wystarczy przygotować popcorn i obserwować przedstawienie, buhahaha). Co nie zmienia faktów, że moje wcześniejsze wypowiedzi zawierają prawdziwe przemyślenia.

PS. [Ciekawostka dnia]
Przesłanka nr.1
Ideą stron WWW typu forum jest dyskusja. Ta strona JEST forum.
Przesłanka nr.2
Niektórzy delikwenci (czyt. zmiennik47;Matysiak G) oburzają się, gdy ktoś wyraża swoją opinie. Ponadto próbują oni uciszać takie osoby.
Konkluzja
F**k logic! Niektórzy ludzie to idioci.

12.06.2015 18:07
odpowiedz
Chocobo
7

Matysiak G

Zabawne... wiesz, zazwyczaj bywa to tak, że winny się tłumaczy. Twoja odpowiedź nie jest dla mnie zaskoczeniem - zawsze znajdzie się ktoś taki jak ty.
Pisząc wcześniejszego posta nie miałem na myśli wszystkich zdjęć jakie się tu pojawiły, niektóre są poprawne, twoje zresztą w w większej mierze też ( potraktuj to jako komplement). Żebyśmy się tym razem dobrze zrozumieli, przedstawie ci to na przykładzie.

Otóż wyobraź sobie, że fotografujesz dwie kobiety. Pierwsza ubiera się do zdjęcia ładnie, ale bez przesadnego eksponowania swojego ciała, do tego przyjmuję naturalną pozę i tylko lekko się uśmiecha. Druga zaś jest skąpo ubrana (jakby szła na dyskotekę dla gimnazjalistów), do tego ostry makijaż i wypina dupę do zdjęcia. Po zakończonej sesji wywołujesz zrobione zdjęcia,oglądasz je i stwierdzasz: "Prawda jest taka, że naturalność jest lepsza od kiczu". Resztę wniosków wyciągnij sobie sam (poradzisz sobie, prawda?).

PS. Widzę, że przeprowadziłeś małe śledztwo na mój temat. Szkoda tylko, że tak idiotyczne wnioski wyciągnąłeś z niego. Nie wiem dlaczego się oburzasz, tym bardziej jakim prawem decydujesz o tym w jaki sposób powinienem korzystać ze swojego konta. Nigdzie nie jest napisane, że nie można go wykorzystywać tylko w celach konkursowych. Pewnie chcesz tępić konkurencje, bo w wiesz, że w uczciwej walce nie masz szans. Wygrałbyś tylko w tedy gdybyś konkurował sam ze sobą...
W skrócie - to właśnie tobie przydałaby się maść na wiadomą dolegliwość.

11.06.2015 23:25
odpowiedz
Chocobo
7

Przeglądam sobie te wasze zdjęcia i z każdym kolejnym coraz bardziej się śmieje....
Widać ludzie są w stanie zrobić wiele dla kilku puszek napoju (lub konsoli, ale to przecież szczegół). Czy wy umiecie czytać ze zrozumieniem? Tak? To w takim razie gratuluję skromności. Konkurs polega na pokazaniu stanowiska komputerowego, a nie waszej biblioteki gier i innych "super wypaśnych gadżetów". Słowem - żenada! Wolicie lizać dupy i się przechwalać jeden przez drugiego jakie to zajebiste rzeczy macie w domu.
Na prawdę parskam śmiechem jak widzę gitarę, lustrzankę, stos gier, 5 padów (pożyczonych od wszystkich sąsiadów w koło?) i Bóg jeden wie co jeszcze, które to rzeczy przypadkowo, szczęśliwym trafem znalazły się w kadrze.
Litości... tym nie wygracie.

31.05.2015 23:59
odpowiedz
Chocobo
7

Jeśli chcecie znać moje zdanie,
to przeczytajcie do końca to opowiadanie.
Słowem wstępu nadmienić sobie pozwolę,
że gry RPG od shooterów wole.

Powodów jest kilka,
nim je wyjaśnię może minąć chwilka.
Otóż bardzo cenię sobie...
swobodę - co się ona zowie.

Lubię po łąkach i lasach hasać,
przy okazji każdy kamień przewracać.
Oczywiście w celu skarbów znalezienia,
które można sprzedać u ślepego Henia.

Bardzo ważna jest dla mnie fabuła,
Co by się godzinami grając snuła.
Ponadto lubię z napotkanymi ludźmi rozmawiać,
I im zwyczajnie (za kasę) pomagać.

Wszystko to znaleźć można w trzecim wiedźminie,
więc na pewno ten tytuł mnie nie ominie.

03.05.2015 22:29
odpowiedz
Chocobo
7
Image

Przedstawiam swój projekt karty.

31.12.2014 18:56
odpowiedz
Chocobo
7

Mam do ciebie prośbę, Verminus. Proszę powiedz mi czy moja kartka dotarła do was, bo wydaje mi się, że poczta coś nawaliła. ( zdjęcie znajdziesz pod linkiem)

http://imgur.com/SqAE1jM

PS. Wiem, że jesteś zmęczony takimi pytaniami, ale nie daje mi to spokoju ponieważ na stronie ze śledzeniem paczek nie dostałem potwierdzenia o dostarczeniu.

Z góry dzięki.

PPS. Czy lub kiedy będzie można zobaczyć całą galerie zwycięskich prac?

30.12.2014 21:18
odpowiedz
Chocobo
7

Ja się pytam gdzie są wyniki konkursu!?

06.10.2014 21:05
odpowiedz
Chocobo
7

- Czas najwyższy przełamać klątwę Nahashin i wziąć się w garść. Do tej pory dawaliśmy sobą manipulować. Tym razem świadomie ruszymy ku legowisku zła – powiedziała Morrigan. - Przede wszystkim musimy zdecydować, co zrobić z tobą, Szary Strażniku. - dodała wiedźma dobitnie z obojętnością jak sędzia ogłaszający wyrok.

- To proste! – wtrącił bez namysłu Byk, nie dając dojść do głosu Strażnikowi. – Musimy go zabić. Został skażony i w każdej chwili może rzucić nam się do gardła.

- Spokojnie – wycedziła Wiedźma - To nie takie oczywiste. On może nam się jeszcze przydać.

Nie wiedziałem, co o tym myśleć, pomimo, że zaledwie chwile temu odpowiedź wydawała się oczywista, gdy strzelałem do niego z bianki. Czy godzi się zabić człowieka niestawiającego oporu - naszego kompana? Po chwili przełamałem się i odezwałem:

- Myślę, że najlepiej będzie jak…

- Ciszaaa! – krzyknął Strażnik. – Mam już dosyć waszego wyliczania korzyści oraz strat, jakie niesie ze sobą moja śmierć. Zabawne, że nikt mnie nie zapyta o zdanie. W końcu to moje życie!

Odetchnął głęboko i uspokoił się. My patrzyliśmy na niego w osłupieniu. Nikt nie ośmielił się wydobyć z siebie najmniejszego dźwięku.

- Bez obaw – ciągnął - nie zamierzam prosić was o pozwolenie kontynuowania misji przy waszym boku. Było by nierozsądne narażać was na takie ryzyko. Skażenie postępuje szybko i niema dla mnie już ratunku. Chcę odejść z godnością - jako człowiek, nie jako mroczny bezrozumny Pomiot. Uszanujcie więc moją decyzję.

Po tych słowach zapadła ciężka krępująca cisza, którą po wydawałoby się wieczności przerwała Morrigan i powiedziała:

- Dobrze, więc skoro taka jest twoja wola pomogę ci w tym. Znam odpowiednie zaklęcie, aby zakończyć twój żywot szybko i bezboleśnie.

Powoli podeszła do klęczącego Blackwalla i zapytała.

- Masz jakieś ostatnie życzenie?

- Niech bogowie wam sprzyjają. – odpowiedział Strażnik.

Nachyliła się nad nim, objęła delikatnie jego głowę dłońmi, po czym wyszeptała coś niezrozumiale i osunął się na ziemie.

Wydawałoby się jak by po prostu spał. Ściskało mnie coś w gardle, oczy mi się szkliły.

Nagle usłyszałem chlipanie, płacz jakby dziecka. W pierwszej chwili pomyślałem, że to Morrigan nie wytrzymała, lecz ku ogólnemu zdumieniu tą osobą okazała się nasza śpiąca królewna - elfia inkwizytorka.

- Obudziłaś się! – zawołał wesoło qunari, na przekór sytuacji.

- Głowa mnie boli. Co tu się właściwie dzieje? Dlaczego pozwoliliście uśmiercić Blackwalla? – odezwała się elfka drżącym głosem.

Była zaskoczona i zdezorientowana. Lecz my byliśmy nie mniej zaskoczeni jej nagłym obudzeniem. Jedynie czarodziejka zdawała się tym nie przejmować.

Wszystko ci wyjaśnimy – oznajmiła Morrigan – ale po drodze, w czasie marszu. Musimy wyruszyć na spotkanie z… tym czymś, co nas zaatakowało. Jeśli nie dasz radę iść o własnych siłach Żelazny Byk cię poniesie.

- Dam radę – szybko odparła inkwizytorka, z trudem wstając z ziemi.

- Pytanie tylko jak odnajdziemy tą małą wiedźmę? – zapytałem.

- Chyba wiem kogo szukacie. – odparła elfka - pomogę wam ją znaleźć, słyszę w myślach jak mnie woła. Poprowadzę was.

- Niech tak będzie. - odezwał się qunari. - Pomszczę w ten sposób moich pobratymców. Nie traćmy zatem czasu, szczegóły ustalimy po drodze.

Pobieżnie sprawdziliśmy nasze zapasy i rynsztunek, po czym bez większego namysłu ruszyliśmy przed siebie prowadzeni przez smarkulę. Wtedy wydawało się to jedynym słusznym rozwiązaniem.

Cóż, z perspektywy czasu muszę stwierdzić, że decyzja ta nie należała do najmądrzejszych, ale za to nie sposób odmówić nam odwagi - prawda panowie?

24.07.2014 22:10
odpowiedz
Chocobo
7

Nie ulega najmniejszej wątpliwości że czwartą prezentowaną cechą jest technologia ASUS TurboMaster.
Pozwala ona na pełne wykorzystanie mocy drzemiącej w karcie graficznej, która tylko czeka aż ktoś ją zbudzi.
Dzięki oprogramowaniu GPU TWEAK, poskromienie jej jest niesamowicie proste i co najważniejsze bezpieczne.
Wszystko to sprawia że obcowanie z tym genialnym sprzętem jest czystą i nieskazitelną przyjemnością.

W swojej roli najlepiej sprawdziła się modelka Greta ponieważ z niezwykłą gracją uchwyciła idee prostoty Overclockingu,
dając do zrozumienia że wystarczy zaledwie jedno muśnięcie palca.
Ponadto drapieżnej naturze tego laptopa dorównuje jedynie jej tygrysie spojrzenie.

22.07.2014 19:26
odpowiedz
Chocobo
7
Image

Mówi się że mężczyźni to duzi chłopcy...

PS.
Shield... tak? No doba, jak shield to shield :D