Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

kubsiol ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

27.03.2012 15:10
odpowiedz
kubsiol
1

schyłek obecnej generacji konsol? :D stary to możesz poczekać jeszcze dobrych kilka lat.
Też byłem zagorzałym PCtowcem, ale potem kupiłem PS2, PSP, X360 i jeżeli chodzi o gry to do PC już nie wrócę.
Pamiętam jak przy okazji Gears Of War chyba, twierdzili że już nic lepszego nie wyjdzie, że to max na co stać konsole i dopiero X720 pokaże coś więcej. A tu proszę, kilka lat, gejmy coraz ładniejsze, większe i X ciągnie

27.03.2012 13:23
odpowiedz
kubsiol
1

wczoraj skończyłem tą grę. Cienizna kompletna. Grafika - 5 lat wstecz, tekstury tragiczne, postacie średnie. Jeżeli chodzi o oprawę audio-wizualną to tylko muzyka trzyma poziom. Sterowanie - może być, ale powodzenia podczas walczenia z kilkoma postaciami na raz (nie dziwię się, że jedne z osiągnięć na X360 to przejście gry bez zabijania żadnego potwora). Historia - na początku jest w miarę ciekawa i wciągająca, ale w miarę postępu fabuły robi się idiotyczna. Gra do skończenia w 8h z czego połowa to chodzenie w budynkach (nieciekawe latanie po pokojach i rozwiązywanie zagadek).
Piszę to jako fan tego typu gierek, który skończył wszystkie części Silent Hill.
Właśnie zobaczyłem recenzje na kilku portalach i jest coś ok 5/10. Dałbym tyle samo.

Dla mnie najciekawszą grą tego typu pozostaje ALAN WAKE - świetna grafika, dźwięk, muzyka. Do tego wciągająca historia, piękne lokacje. Gra trzyma w napięciu od początku do końca. Nawet jeżeli dopiero teraz przeniosą ją na PC to i tak zrobi na PCtowcach wrażenie.