Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin
Forum

TigerTatoo ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

17.01.2019 01:24
😡
odpowiedz
1 odpowiedź
TigerTatoo
6

Dla mnie hitem jest cwaniactwo wydawania dodatków, stanów jest 50, na upartego mogą jeszcze potem dodać dodatkowe terytoria typu DC lub Portoryko, nawet jeśli każdy dodatek będzie kosztował 40 złotych, to trzeba będzie zapłacić 2000 złotych, by móc pojeździć sobie po jednym kraju :/ Dramat. Tym bardziej, że były już 18 Wheels of Steel, gdzie można było być w Stanach, Kanadzie i meksyku. No i żeby jeszcze coś wymyślili ciekawszego, niż tylko sama jazda pośród kwadratowych drzew.

08.09.2014 16:56
odpowiedz
TigerTatoo
6

Słabo mi, to 5 nie będzie? a zawsze chciałem aż do śmierci kupować grę, do której potrzebne jest 90 dodatków. Zwlekali tyle lat z czwórką i ostatecznie tak, jak się spodziewałem mega klapa, tam nie ma nic nowego, więc w dodatkach też nie będzie. Graficznie katastrofa, no ale wiadome skoro idealnie działa na kilkuletnim laptopie na najwyższych ustawieniach to oznacza to, że robią by sprzedać jak najwięcej. Zamiast zrobić jakieś simsy w połączeniu z farmą, czy wrzucić coś naprawdę nowego, to znowu podstawa, która bez dodatków nudzi się po tygodniu.

12.07.2014 17:04
odpowiedz
TigerTatoo
6

Steam jest bardzo fajnym systemem, ma wszystko, co jest potrzebne, można znaleźć gry nawet sprzed 10 lat, nie wiem po co Ci dwaj jęczą, jak nie chcą grać w Rock Simulator to niech po prostu nie grają. Każdy lubi inne gry, więc niech gra w co mu się podoba, im więcej gier ma jakaś platforma tym lepiej, reasumując wszystkim się podoba, a ludzie którzy powinni wyszukiwać super tytuły, promocje itp to siedzą i jęczą...

01.06.2014 23:29
odpowiedz
TigerTatoo
6

Ci powiem, że masz fajną dykcję :)

05.12.2013 11:37
😍
odpowiedz
TigerTatoo
6

1. Kupowałem oryginały, po czym okazało się, że 700 złotych wyrzucone w błoto, bo ciągle jakieś błędy, a w pewnym momencie gra już się nawet nie uruchamiała, a na oficjalnej stronie był informacje, że mody trzeba instalować to może pomogą, to dopiero kpina, nie pomogły.
2. Przeszedłem na piraty, było super, ale przy ostatnich dodatkach to już wszystko dwie godziny trwało, mimo że komputer mam taki, że jeszcze za rok będzie funkcjonował jako nowy.
3. Mimo wszystko, uwielbiam The Sims 3 i nie mam w planach przestać grać, obojętnie jak bardzo wkurzają mnie błędy, niedziałanie i lagi :)
4. The Sims 4 natomiast to jest katastrofa, póki co nie pokazali niczego nowego, wszystko wygląda jak w trójce i czuję, że tak już zostanie, nie wiem czemu się wszyscy zachwycają, że będą nowe fryzury, czapki i łatwiejsze budowanie domów? Niech dadzą jakieś regiony, krainy, zawody, farmy, zoo.... A nie ciągle to samo z minimalnie lepszą grafą... a jak usłyszałem, że gr będzie działała na słabych kompach to mi ręce opadły, każda osoba, która zna się na komputerach wie, że jeśli gra jest super to i komputer musi być super, bo nie da się zrobić świetnych efektów na Pentium 100...

27.01.2013 21:26
odpowiedz
TigerTatoo
6

Rozwala mnie to jak pisowsko-rydzykowo-koscielne wieśniaki pokroju mati5091 - mówią o homoseksualizmie choroba, bo ksiądz im tak nagadał - lekarze i psycholodzy są ekspertami w sprawach chorób i oni uważają, że gejem lub lesbijką jest się od urodzenia, więc poczytajcie o tym, a nie bzdury wymyślacie... dziwne, że najwięcej do powiedzenia mają zawsze ci któych to w ogóle nie dotyczy. Nie chcesz być gejem w Star Wars to nie bądź, zamknij się i daj żyć innym katolu za dyche.